Zamknij

Najman kontra "jednoosobowa mafia". To będzie jego kolejny rywal?

01.12.2021 10:12
Marcin Najman
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Marcin Najman zdradził nazwisko potencjalnego rywala na gali MMA-VIP 4. "El Testosteron" może zmierzyć się z "Miśkiem z Nadarzyna". Czy dojdzie do walki?

Marcin Najman w rozmowie z naszym portalem potwierdził, że wraca do oktagonu na początku 2022 roku. Nie będzie to jednak występ w organizacji MMA-VIP. Nie oznacza to jednak, że "El Testosteron" nie planuje kolejnego pojedynku w swojej federacji. Wiele wskazuje na to, że jego rywalem na MMA-VIP 4 będzie "Misiek z Nadarzyna".

Najman vs Misiek z Nadarzyna na MMA-VIP 4?

- Najman vs Jednoosobowa Mafia Misiek z Nadarzyna. Tego chcecie na MMA-VIP 4? - zapytał w swoich mediach społecznościowych, dokładając wymowne zdjęcie.

Przypomnijmy, że ostatni raz walczył pod koniec października na gali MMA-VIP 3, gdzie pokonał Ryszarda "Szczenę" Dąbrowskiego. Wiele mówiło się o jego potencjalnym starciu z Jackiem Murańskim. Czy ta walka się odbędzie? - Ciężko mi powiedzieć, ale zainteresowanie jest na tyle duże, że w końcu powinno się to zmaterializować - mówił w rozmowie z nami.

Póki co nie mamy informacji, kiedy odbędzie się gala MMA-VIP 4, podczas której mogłoby dojść do starcia Najmana z "Miśkiem z Nadarzyna". Możemy przypuszczać, że gala odbędzie się w pierwszym kwartale 2022 roku.