Zamknij

Najman jednak nie skończy kariery? "Wrócę za pół miliona złotych"

03.02.2021 10:35
Marcin Najman
fot. YouTube/Marcin Najman

Marcin Najman tuż przed walką z Taxi Złotówą na gali VIP-MMA przyznał, że na 99,9 proc. będzie to jego ostatni pojedynek w karierze. Do oktagonu wróci tylko wtedy, gdy ktoś zapłaci mu pół miliona złotych.

Marcin Najman przygotowuje się do pożegnalnej gali VIP-MMA. Przy okazji często komunikuje się z kibicami za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. W jednym z ostatnich filmików odpowiedział na pytanie, czy starcie z Taxi Złotówą na pewno będzie ostatnim w jego karierze.

- Aby być absolutnie szczerym wobec was, powiem tylko, że na 99,9 procent to jest moja ostatnia walka. Te 0,1 proc. zostawiam tylko dlatego, że jeśli znajdzie się ktoś, kto wyłożył pół miliona na moją gażę, wtedy wrócę - powiedział. Po chwili dodał jednak, że jest to bardzo mało prawdopodobny scenariusz.

- Jak 20 lat jestem w sporcie zawodowym, nikt nigdy nie zapłacił mi 500 tysięcy złotych za jedną walkę, także to niemal niewykonalne. Zostawiam sobie jednak taki margines bezpieczeństwa. To jest kwota, za którą mógłbym wrócić - podkreslił.

Marcin Najman przed walką z Taxi Złotówą na VIP-MMA

Walka Najman - Taxi Złotówa odbędzie się już 13 lutego na gali VIP-MMA. Wcześniej, na 5 lutego, zaplanowano roast Marcina Najmana. Udział wezmą w nim m.in. Taxi Złotówa, Bonus BGC i Krzysztof Skiba.