Zamknij

Najman chce walczyć jeszcze w tym roku. Zapowiedział wielkie zmiany

24.10.2022 10:05

Marcin Najman zapowiada duże zmiany. Zawodnik MMA jeszcze w tym roku chce stoczyć kolejną walkę i zamierza do niej zrzucić kilka kilogramów. - Od dziś redukcja na poważnie - przekazał w mediach społecznościowych.

Marcin Najman
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Najman kilka dni temu zmierzył się z Pawłem Jóźwiakiem na gali Wotore 6. "El Testosteron" przegrał już po kilkunastu sekundach. Padł po mocnym ciosie.

"Wydarzyło się coś, czego nie jestem w stanie sobie wytłumaczyć. Pawłowi Jóźwiakowi oczywiście należą się gratulacje i szacunek, ale z tą wagą, 120 kilogramów, nie da się walczyć. Od dziś redukcja na poważnie. Tak jak wspominałem, nie odejdę w takim stylu. Wrócę jeszcze w tym roku z wagą duuużo niższą. A z Pawłem w tym tygodniu ustalę kiedy rewanż. Mam nadzieję, że wczesną wiosną. Żyłem zawsze po swojemu. Odejdę również na własnych zasadach. Raz jeszcze przepraszam fanów. Hejterami nigdy nie zaprzątałem sobie głowy" - przekazał po walce.

Murański kolejnym rywalem Najmana?

Na ten moment nie wiemy, kto może być przeciwnikiem Najmana, ale wiele wskazuje na to, że zawodnik z Częstochowy skrzyżuje rękawice z Jackiem Murańskim. O potencjalnym starciu obu panów mówi się już od dłuższego czasu. Mówiąc bardzo delikatnie, nie przepadają za sobą, a ponadto mają wiele do udowodnienia. Najman będzie chciał podnieść się po porażce z Jóźwiakiem, a Murański po przegranych starciach z Arkadiuszem Tańculą.

loader

"Stary Muran" przed ewentualną walką z Najmanem zmierzy się jeszcze z Robertem Pasutem na gali FAME 16. To starcie zaplanowano na 5 listopada.

RadioZET.pl