Zamknij

Najman broni polskiej granicy. Zawodnik rozbawił internautów

10.11.2021 09:36
Marcin Najman
fot. Polska Press/East News

Marcin Najman zareagował na ostatnie wydarzenia na polsko-białoruskiej granicy. Chociaż sprawa jest poważna, zawodnik z Częstochowy opublikował zdjęcie na Instagramie, którym rozbawił internautów.

Marcin Najman w przeszłości zasłynął jako "obrońca Jasnej Góry". Przypomnijmy, że gdy tylko usłyszał w telewizji o atakowaniu miejsca kultu religijnego, ruszył z odsieczą. Na miejscu okazało się, że nikogo nie było.  "Ludzie, tu nikogo nie ma" - grzmiał były zawodnik KSW, a jego słowa na stałe zapisały się w pamięci internetu.

Częstochowianin zabrał także głos na temat kryzysu migracyjnego na polsko-białoruskiej granicy. Liczba migrantów próbujących przedostać się na teren Rzeczpospolitej stale rośnie, ale przy granicy czuwają funkcjonariusze Straży Granicznej, policji czy wojsko. Cala Polska z niepokojem obserwuje wydarzenia z okolic przejścia granicznego w Kuźnicach. Najgorsze jest to, że problem pogłębia się, a rozwiązania nie widać. Sytuacja jest niezwykle poważna, ale Najman postanowił odnieść się do sprawy z przymrużeniem oka.

Najman broni polskiej granicy

Na swoim koncie na Instagramie "El Testosteron" opublikował mema, który szybko zdobył popularność w sieci. Na fotografii widzimy Marcina Najman w charakterystycznej niebieskiej kurtce stojącego przy płocie na granicy. Wśród osób towarzyszących nie zabrakło Andrzeja Dudy czy Mateusza Morawieckiego.

- Na spokojnie, ogarniemy to - napisał Najman.

Migranci próbowali kłodami sforsować granicę. "Policja i wojsko użyły gazu" [WIDEO]

Internauci docenili twórczość zawodnika. "Obrona Częstochowy reaktywacja", "to Ci wyszło", "na pozycje", "teraz już jesteśmy bezpieczni" - czytamy w komentarzach.

Warto zaznaczyć, że kilka chwil wcześniej opublikował poważniejszy wpis, wspierający polskich mundurowych pilnujących spokoju na granicy.

RadioZET.pl