Zamknij

Najman podjął decyzję ws. MMA-VIP 4. Co czeka galę?

28.01.2022 22:26

Marcin Najman zabrał głos po wycofaniu się Wielunia z organizacji MMA-VIP 4. "El Testosteron" w nagraniu opublikowanym w sieci zdradził, że gala odbędzie się w innej lokalizacji.

Marcin Najman
fot. YouTube screen

Marcin Najman musiał przełknąć kolejną gorycz porażki. Kiedy w końcu udało mu się znaleźć miasto, a raczej jego włodarza, który byłby skłonny zorganizować MMA-VIP 4, gala znów pozostała z niczym. Po wielu dniach lawiny komentarzy, jaka przeszła w temacie Wielunia i interwencji Krzysztofa Stanowskiego u Pawła Okrasy, w końcu burmistrz postanowił wycofać się z tego wydarzenia.

Burmistrz Wielunia w oświadczeniu wyjaśnił, że powodem takiego ruchu były "bezpardonowe ataki" na jego najbliższych. - Po konsultacji z Panem Marcinem Najmanem, podjęliśmy decyzję o rozwiązaniu umowy na wynajęcie hali WOSiR na organizację gali za porozumieniem stron - przyznał.

Najman zabrał głos po odwołaniu MMA-VIP w Wieluniu

W piątek wieczorem Najman opublikował nagranie z biura burmistrza, w którym uznał, że nie zgadza się na tego typu procedery, dlatego stwierdził, że "nie będzie narażał burmistrza na takie sytuacje".

- Podjąłem decyzję, że zmienimy lokalizację tej gali i odbędzie się ona w prywatnych halach do tego przystosowanych. Nie będę już obciążał szczególnie najbliższych pana burmistrza - powiedział.

Przypomnijmy, że kontrowersje wokół gali MMA-VIP 4 rozpoczęły się od tego, gdy ogłoszono, że to wydarzenie będzie promował były szef mafii pruszkowskiej Andrzej Zieliński ps. Słowik.

loader

RadioZET.pl