Zamknij

Najman - Trybson. El Testosteron nawet nie zdążył odklepać [WIDEO]

Łukasz Sawala
08.06.2019 23:40
Najman vs Trybson
fot. screen Polsat

Marcin Najman kolejny raz na ustach Polaków. Najbardziej wyśmiewany "fighter" naszych czasów tym razem przegrał z... Trybsonem, szerzej znanym dzięki kontrowersyjnemu show "Warsaw Shore".

Transmitowana w Polsacie gala FFF 1 zdecydowanie bardziej przypominała Fame MMA z siostrą Godlewską, niż efektowne KSW. Jedną z głównych "atrakcji" wieczoru miała być kolejna walka Marcina Najmana. Były bokser słynący z tego, że nie chce przerwać "kariery", mimo niekończących się i kompromitujących porażek odgrażał się, że tym razem będzie inaczej, ale skończyło się jak zawsze.

Po 40 sekundach walki "Trybson" obalił rywala i zasypał go serią ciosów. Stało się tym samym zadość słowom zwycięzcy, który prorokował przed starciem, że tym razem Najman nawet nie zdąży odklepać, czyli poddać się.

Najman vs Trybson WIDEO:

W innej szeroko komentowanej walce spotkał się brat Mariusza Pudzianowskiego - Krystian i Paweł Słodkiewicz. Wygrał ten z bardziej znanym nazwiskiem. Słodkiewicz w drugiej rundzie nie był już w stanie bić się dłużej, a sędzia nie miał innego wyjścia i po prostu zakończył pojedynek na korzyść Pudzianowskiego.

RadioZET.pl/ŁS