Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Najman - Trybson. El Testosteron nawet nie zdążył odklepać [WIDEO]

08.06.2019 23:40
sport

Marcin Najman kolejny raz na ustach Polaków. Najbardziej wyśmiewany "fighter" naszych czasów tym razem przegrał z... Trybsonem, szerzej znanym dzięki kontrowersyjnemu show "Warsaw Shore".

Najman vs Trybson fot. screen Polsat

Transmitowana w Polsacie gala FFF 1 zdecydowanie bardziej przypominała Fame MMA z siostrą Godlewską, niż efektowne KSW. Jedną z głównych "atrakcji" wieczoru miała być kolejna walka Marcina Najmana. Były bokser słynący z tego, że nie chce przerwać "kariery", mimo niekończących się i kompromitujących porażek odgrażał się, że tym razem będzie inaczej, ale skończyło się jak zawsze.

Po 40 sekundach walki "Trybson" obalił rywala i zasypał go serią ciosów. Stało się tym samym zadość słowom zwycięzcy, który prorokował przed starciem, że tym razem Najman nawet nie zdąży odklepać, czyli poddać się.

Najman vs Trybson WIDEO:

W innej szeroko komentowanej walce spotkał się brat Mariusza Pudzianowskiego - Krystian i Paweł Słodkiewicz. Wygrał ten z bardziej znanym nazwiskiem. Słodkiewicz w drugiej rundzie nie był już w stanie bić się dłużej, a sędzia nie miał innego wyjścia i po prostu zakończył pojedynek na korzyść Pudzianowskiego.

RadioZET.pl/ŁS

Oceń
Tagi