Zamknij

Walka Najman - Szczena WIDEO. El Testosteron wygrywa ze Szczeną na MMA-VIP 3

29.10.2021 22:31

Najman - Szczena WIDEO: Zobacz całą walkę, która odbyła się na gali MMA-VIP3. Marcin Najman na przeciwnika wybrał sobie Ryszarda "Szczenę" Dąbrowskiego, który do tej pory nie stoczył ani jednego pojedynku w formule MMA. Były bokser pokonał bohatera telewizyjnego programu Chłopaki do wzięcia? Zobacz wideo z walki Marcin Najman - Ryszard "Szczena" Dąbrowski.

Najman Szczena WIDEO Cała walka MMA-VIP 3
fot. screen/Twitter

Walka Marcina Najmana z Ryszardem „Szczeną” Dąbrowskim był pojedynkiem wieczoru na gali MMA-VIP 3. Podczas organizowanej w Częstochowie imprezy można było zobaczyć m.in. dwie walki kobiety z mężczyzną. W ośmiu pojedynkach wystartowało łącznie 13 zupełnych amatorów - tylko 3 osoby miały już za sobą walki w MMA. 

Ryszard "Szczena" Dąbrowski, rywal Marcina Najmana, do tej pory nie startował w żadnej gali MMA. Ma za to na koncie występy w programie Chłopaki do wzięcia. O Szczenie zrobiło się głośno po tym, jak policja zatrzymała go w związku z rzekomym pobiciem matki swojego dziecka. 38-letni mężczyzna i jego partnerka byli pod wpływem alkoholu. "Szczena" trafił do aresztu, który szybko opuścił. Ich dziecko zostało odebrane i przekazane pod opiekę odpowiedniej instytucji. 

Najman - Szczena. Walka podczas MMA-VIP 3

Walka Najmana ze Szczeną trwała kilkanaście sekund. Szczena odważnie ruszył na rywala, ale "El Testosteron" obalił go i zaczął obijać. Po chwili Najman zasypał Dąbrowskiego gradem ciosów młotkowych, a sędzia przerwał walkę. 

- Nie chciałem ryzykować. Chciałem to skończyć jak najszybciej. Na dzisiaj mam dwóch rywali, do których mogę wyjść: Jacek Murarski i Zbigniew Boniek-  powiedział po walce Najman.

RadioZET.pl/PAB