Fame MMA 6: Kiedy i o której GODZINIE walka Najman - Bestia?

28.03.2020 21:08
Najman vs Bestia GODZINA

Najman - Piechowiak: GODZINA walki na Fame MMA 6. Najman - Piechowiak będzie jednym z hitów sobotniej gali. Najman - Bestia: O KTÓREJ GODZINIE? KIEDY WALKA Najman - Piechowiak? Sprawdź - GODZINA walki Najman - Piechowiak Fame MMA. Czy Marcin Najman odniesie swoje drugie zwycięstwo w federacji Fame MMA? Jak zaprezentuje się debiutujący Piotr Bestia Piechowiak? Fame MMA 6 i walka Najman vs Piechowiak na żywo dziś na sport.radiozet.pl.

Najman - Bestia to walka, na którą czekają wszyscy fani Fame MMA i nie tylko. Sobotnia gala jest jedynym wydarzeniem sportów walki, które nie zostało odwołane z powodu koronawirusa. Ze względów bezpieczeństwa odbędzie się jednak za zamkniętymi drzwiami, czyli bez udziału publiczności. - Nie sądzę, że będzie to miało dla mnie większe znaczenie. Dla kogoś innego może tak, dla mnie nie. I tak mam świadomość, że przed telewizorami czy komputerami obejrzy to kilkadziesiąt tysięcy ludzi - mówił w rozmowie z RadioZET.pl Marcin Najman.

Najman - Piechowiak GODZINA: O której godzinie walka Fame MMA 6?

Walka Najman vs Piechowiak będzie trzecia od końca na gali Fame MMA 6. Nastąpi po pojedynku L Pro vs Kubańczyk, a przed starciami Wojciech Gola vs Rafonix i Zusje vs Marta Linkiewicz. Choć GODZINA walki Najman vs Bestia nie została dokładnie potwierdzona, możemy szacować, że rozpocznie się około godz. 21.45-22.00.

Fame MMA 6: Gdzie obejrzeć walki? Transmisja PPV i live stream online

Marcin Najman stanie do swojej drugi walki w Fame MMA. Podczas ostatniej gali dość łatwo pokonał Bonusa BGC. Tym razem zmierzy się z kompletnym debiutantem - nie tylko w tej federacji, ale w ogóle w MMA. Piotr "Bestia" Piechowiak póki co jedyne czym zaistniał w Fame MMA, to efektownym wejściem do klatki i wyzwaniem na pojedynek Najmana, podczas którego miał problemy z rozerwaniem koszulki.

Najman - Bestia NA ŻYWO. Transmisja i STREAM Fame MMA 6

Walka Fame MMA 6 Najman vs Piechowiak na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja z gali w sobotę, 28 marca, od godz. 20.00.

Transmisja Fame MMA 6 będzie dostępna tylko w PPV. Stream online Najman - Piechowiak dostępny w FameMMA.tv.

RadioZET.pl/AN