Zamknij

Najman - Murański na gołe pięści i bez rund? Walka prawie pewna

19.05.2021 12:11
Marcin Najman
fot. YouTube/MMA-VIP

Marcin Najman jest bliski wznowienia kariery. Znany pięściarz i zawodnik MMA ma wrócić do klatki na walkę z Jackiem Murańskim. Jak przyznaje sam Najman, rozważany jest pojedynek na gołe pięści i bez rund.

  • Marcin Najman w kolejnej walce najprawdopodobniej zmierzy się z Jackiem Murańskim
  • Walka Najman - Murański może się odbyć bez rękawic i bez przerw między rundami
  • Data walki Najman - Murański nie została jeszcze ogłoszona

Marcin Najman został nieoczekiwanie wmieszany w konflikt Arkadiusza Tańculi i Mateusza Murańskiego, którzy zmierzyli się ze sobą na gali Fame MMA 10. "El Testosteron" podjął rękawice i wyraził chęć walki z... Jackiem Murańskim, ojcem rywala Tańculi. W dużej mierze dlatego, że domagali się tego kibice.

Pan Jacek przed Fame MMA 10 robił tak naprawdę więcej zamieszania niż jego syn. Między innymi był obecny na konferencjach prasowych i udzielał wielu wywiadów. Zwrócił tym uwagę kibiców, którzy zaczęli domagać się jego walki z Najmanem. "El Testosteron" przyjął wyzwanie. Wysłał już nawet Murańskiemu propozycję kontraktu.

Teraz Najman zwrócił się do kibiców z pytaniem, jaka formuła walki by ich interesowała. - Zgodzić się na walkę z Murańskim bez rękawic i longiem (bez przerw między rundami), tak jak on zaproponował? Podobałaby się wam taka formuła? Piszcze, bo to w dużej mierze od was będzie zależała moja decyzja. Mam nadzieję, że jasno wskażecie mi kierunek - mówi w najnowszym filmie, opublikowanym w sieci.

Marcin Najman o walce z Jackiem Murańskim - WIDEO

Póki co nie wiemy jeszcze, kiedy mogłoby dojść do walki Najman - Murański. Wszystko wskazuje jednak na to, że odbędzie się ona na gali federacji MMA-VIP.