Zamknij

Walka Najman - Don Kasjo WIDEO. Dyskwalifikacja i awantura na Fame MMA 8

22.11.2020 10:26
Najman - Kasjo WIDEO
fot. Twitter

Najman - Don Kasjo WIDEO: Zobacz cała walkę Fame MMA 8. Marcin Najman został zdyskwalifikowany za złamanie przepisów - obalał i kopał rywala, choć walka toczyła się na zasadach boksu. Po walce w oktagonie doszło do wielkiej awantury. Zobacz wideo z walki Marcin Najman - Don Kasjo.

Marcin Najman dobrze rozpoczął starcie z Don Kasjo. Zadał kilka ciosów, ale później - w starciu pod siatką złapał rywala i obalił go. Sędzia natychmiast przerwał pojedynek i ukarał Najmana odjęciem punktu. Panowie znów stanęli do walki, ale El Testosteron nagle kopnął swojego rywala. Sędzia nie dał mu kolejnego ostrzeżenia i zdyskwalifikował go.

Na tym się jednak nie skończyło. Tuż po zakończeniu walki Najman - Don Kasjo przez sędziego doszło w klatce do awantury. Panowie zaczęli się wyzywać i rzucili się na siebie, ale w porę interweniowała ochrona.

Najman - Don Kasjo WIDEO. Walka Fame MMA 8

Marcin Najman zdyskwalifikowany. Wielka awantura w klatce Fame MMA

Skandalicznie zachował się jeszcze trener Marcin Najmana - Damian Herczyk, który podszedł do leżącego Don Kasjo (którego przetrzymywali ochroniarza) i mocno wykręcił mu nogę.

Po oponowaniu sytuacji Najman został wyprowadzony z oktagonu, a Don Kasjo sam stanął do werdyktu. Po wszystkim głos zabrał jeden z szefów Fame MMA. - Przepraszamy Kasjusza. To miało być inne widowisko. Do tego nigdy nie powinno dojść. Marcin poniesie konsekwencje tego, co się wydarzyło. Przepraszam widzów. Nie chcemy takiego widowiska - powiedział Krzysztof Rozpara.

CZYTAJ WIĘCEJ: Don Kasjo po dyskwalifikacji Najmana: "Śmieć z Jasnej Góry"

Federacja opublikowała natomiast oświadczenie, z którego jasno wynika, że dla Marcina Najmana to była ostatnia walka dla Fame MMA.

RadioZET.pl/AN