Zamknij

Fame MMA 5: Najman vs Bonus. KIEDY? O KTÓREJ godzinie walka na żywo?

26.10.2019 19:34
Najman vs Bonus
fot. Szymon Starnawski/Polska Press/East News

Najman - Bonus: KIEDY? O KTÓREJ godzinie główna walka gali Fame MMA 5. KIEDY odbędzie się ten pojedynek? O KTÓREJ godzinie Najman kontra Bonus BGC? Sprawdź najważniejsze informacje na temat gali Fame MMA 5 i walki Bonus vs Najman - GODZINA, DATA. Relacja na żywo z Fame MMA 5 na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Najman - Bonus to walka, na którą czekają wszyscy fani Fame MMA 5. Faworytem tego starcia będzie oczywiście Marcin Najman. Jak sam twierdzi, "skończy Bonusa w mniej niż 30 sekund". Ostatnie jego walki pokazały jednak, że wcale może nie być tak łatwo. Najmanowi w formule MMA nie idzie. Przegrał aż cztery z pięciu walk - ostatnią w niecałą minutę z Pawłem "Trybsonem" Trybałą. Poza tym dawał się pokonać Mariuszowi Pudzianowskiemu, Przemysławowi Salecie i Robertowi Burneice. Wygrał jedynie z Michalem Dobiasem, ale ten pojedynek miał miejsce blisko pięć lat temu.

Fame MMA 5: Bonus - Najman. O której godzinie?

Kibice ciekawi są formy Bonusa, który od ostatniej walki z Taxi Złotówą na Fame MMA 3 przeszedł wielka metamorfozę. Przede wszystkim ostro wziął się za trening, czego dowodem jest utrata wagi. Bonus BGC schudł ponad 30 kilogramów i - jak sam przyznaje - do walki z Marcinem Najmanem podchodzi w życiowej formie. Walka Bonus - Najman będzie dla Piotra Witczaka okazją do pierwszego zwycięstwa na Fame MMA. Do tej pory stoczył dla tej organizacji dwie walki i obie przegrał.

Początkowo walka Najman vs Bonus znajdowała się w środku karty walk. Duże zainteresowanie tym pojedynkiem skłoniło jednak federację do przesunięcia tego pojedynku na samą gorę. I tak potyczka Bonus - Najman stała się walką wieczoru Fame MMA 5.

Najman vs Bonus. GODZINA walki Fame MMA 5

Walka Najman - Bonus. Godzina nie została oficjalnie potwierdzona, ale z racji tego, że jest to pojedynek wieczoru, możemy spekulować, że starcie Bonus vs Najman rozpocznie się około godz. 22.30 - 23.00. Wszystko zależeć będzie też od tego, ile trwać będą poprzedzające tę walkę pojedynki. W karcie walk m.in. Lord Kruszwil, Dawid Malczyński czy AdBuster.

Najman vs Bonus

  • data: 26 października
  • godzina: ok. 22.30-23.00
  • gdzie: Ergo Arena w Gdańsku

Fame MMA 5 - KARTA WALK. Kruszwil, Najman, Bonus... Kto wejdzie do klatki?

Najman - Bonus na żywo i gala Fame MMA 5 online na sport.radiozet.pl. Początek relacji NA ŻYWO z Fame MMA 5 w sobotę, 26 października, od godz. 20.00.

RadioZET.pl/AN