Zamknij

Murański vs Tańcula WIDEO: Zobacz nagranie z walki gali Fame MMA 12

21.11.2021 01:28
Murański vs Tańcula
fot. Andreas Nicolaides/RadioZET

Jacek Murański vs Tańcula WIDEO: Zobacz walkę gali Fame MMA 12, podczas której Jacek Murański zmierzył się z Arkadiuszem "AroY'em" Tańculą. To był jeden z ciekawszych pojedynków całej gali. Wygrał Tańcula.

W walce wieczoru gali Fame MMA 12 mieli zmierzyć się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński i Marcin "The Polish Zombie" Wrzosek. Ten pierwszy później jeszcze raz wyszedł do klatki, by zawalczyć z Michałem "Boxdelem" Baromem. Ostatecznie na koniec wydarzenia obejrzeliśmy starcie Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą.

"AroY" początkowo miał dać rewanż Mateuszowi Murańskiemu. Na gali Fame MMA 10 dzięki jednogłośnej decyzji sędziów wygrał Tańcula, ale pokonany natychmiast oprotestował werdykt i zażądał ponownego starcia. Miało do niego dojść na Fame MMA 12, jednak Mateusz doznał kontuzji. Wtedy do akcji wkroczył jego ojciec Jacek Murański i to on wyszedł do klatki z trenerem personalnym.

Jacek Murański vs Tańcula WIDEO

Murański praktycznie tylko przyjmował ciosy od rywala. Sam rzadko uderzał, a jeśli już, to próbował niesportowych zagrań. Zdarzyło mu się nawet ugryźć Tańculę. 52-latek bronił się przed porażką przed czasem, ale dwa razy złapał się siatki i w związku z tym został zdyskwalifikowany.

RadioZET.pl