Zamknij

Murański vs Tańcula GODZINA: Kiedy, o której godz. walka Fame MMA 15?

Andreas Nicolaides
26.08.2022 19:40
Murański vs Tańcula GODZINA
fot. Instagram/Fame MMA

Murański vs Tańcula GODZINA: Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się walka Fame MMA 15. Relacja live z gali i cała walka Murański - Tańcula na żywo na sport.radiozet.pl.

Arkadiusz Tańcula i Mateusz Murański spotkają się w klatce podczas gali Fame MMA 15. Dawni przyjaciele zmierzą się w rewanżu, o którym mówiło się już od wielu miesięcy. Poprzednie starcie było bardzo wyrównane, ale górą był w nim Tańcula. Później "Aroy" zmierzył się jeszcze z ojcem Mateusza, Jackiem. Jego też pokonał.

Tańcula vs Murański: O której GODZINA walka Fame 15?

Podczas gali Fame MMA 15 Tańcula będzie miał okazję ponownie spotkać się nie tylko z Mateuszem, ale też Jackiem Murańskim. To oznacza, że stoczy dwie walki z rzędu. Co się stanie, jeśli jednak przegra z "Młodym Muranem" i nie będzie w stanie wyjść do kolejnej walki? Wtedy jego miejsce zajmie "Szalony Reporter".

Murański i Tańcula wejdą do klatki na Fame MMA 15 jako czwarci. To oznacza, że ich walka rozpocznie się około godziny 21.30 - 22.00. Później odbędą się walki "Stary Muran" vs Tańcula i "Stary Muran" vs Szalony Reporter.

Fame MMA 15: GODZINA walki Tańcula vs Murański

Gala Fame MMA 15 na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wszystkie walki live od godziny 20.00.

RadioZET.pl