Zamknij

Walka Mike Tyson vs Roy Jones Jr. na remis. Pojedynek legend nie wyłonił zwycięzcy

29.11.2020 09:11
Mike Tyson i Roy Jones Jr.
fot. Joe Scarnici/Getty AFP/East News

Mike Tyson vs Roy Jones Jr. - WYNIK WALKI: Mike Tyson zremisował z Royem Jonesem Jr. w walce wieczoru. Pojedynek miał charakter pokazowy, a werdykt wydała Komisja Sportowa Stanu Kalifornia. Zobacz WIDEO, SKRÓT WALKI Mike Tyson vs Roy Jones!

Mike Tyson zremisował z Royem Jonesem Jr. w pojedynku legend w Staples Center w Los Angeles. Komisja Sportowa Stanu Kalifornia zdecydowała się nie wyłaniać zwycięzcy tej walki. Starcie Tysona z Jonesem Jr. trwało osiem rund po dwie minuty.

Mimo że walka miała charakter pokazowy, od początku było widać, że obaj pięściarze przygotowali się i ruszyli do tego pojedynku na poważnie. Zdecydowanie bardziej agresywny był Tyson, który niemal w każdej rundzie starał się akcentować swoją przewagę. Różnica w dyspozycji obu pięściarzy nie była jednak znacząca.

Zobacz także

Mike Tyson vs Roy Jones Jr. - WYNIK WALKI. Pojedynek legend na remis [WIDEO]

W połowie starcia "Iron Mike" zaczął powoli opadać z sił, co wykorzystał Jones Jr. "Superman" nie poszedł jednak na wymianę ciosów, a inteligentnie starał się zmęczyć rywala.

I ta sztuka młodszemu wiekiem bokserowi z pewnością się udała, bowiem, mimo wielkich oczekiwań fanów, walka legend nie zakończyła się przed czasem, ale po pełnym ośmiorundowym dystansie. Sędziowie orzekli remis.

SKRÓT, WIDEO WALKI MIKE TYSON VS ROY JONES JR.:

RadioZET.pl