Zamknij

Mike Tyson vs Roy Jones Jr.: Kiedy i o której godzinie walka?

29.11.2020 05:30
Mike Tyson vs Roy Jones Jr.
fot. USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Mike Tyson vs Roy Jones Jr. - GODZINA. O której godzinie odbędzie się walka Tyson vs Jones Jr.? Kiedy oglądać główne wydarzenie gali bokserskiej w Staples Center w Los Angeles? Transmisja Mike Tyson vs Roy Jones Junior - sprawdzić kiedy, jak i gdzie obejrzeć.

Mike Tyson vs Roy Jones Jr. - GODZINA. Mike Tyson (50-6, 44 KO) ma obecnie 54 lata, jego rywal Roy Jones Junior w styczniu będzie obchodził 52. urodziny, a mimo to ich walka elektryzuje kibiców boksu na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych starcie gigantów boksu będzie można śledzić w systemie PPV, natomiast w Polsce transmisja walki Tyson vs Roy Jones Jr. będzie dostępna w Polsacie Sport.

Zasady tej rywalizacji będą różniły się od tych, z jakimi przez większą część kariery panowie mieli do czynienia. Zawodnicy będą mieli na głowach kaski, na dłoniach większe, 12-uncjowe rękawice, a sędzia będzie mógł przerwać walkę, gdy pięściarze opuszczą wyznaczoną "pokazową" strefę. Pojedynek został zakontraktowany na osiem dwuminutowych rund, ale jeśli żadnemu z bohaterów wieczoru nie uda się znokautować rywala bądź zmusić jego trenera do rzucenia ręcznikiem, po ostatnim gongu zostanie orzeczony remis.

Mike Tyson vs Roy Jones Jr: O której godzinie walka?

Gaże Mike'a Tysona i Roy'a Jonesa Jr. są ogromne, ale znacznie się od siebie różnią. Ten pierwszy zainkasuje aż 10 milionów dolarów, drugi zaś "jedynie" 3 miliony dolarów.

"Żelazny Mike", choć to tylko pokazowa walka, solidnie przygotowywał się do tego starcia i w wywiadach przechwalał się, że zrzucił 50 kilogramów. Mówił, że jest w świetnej formie i zamierza dać wspaniałe show.

Mike Tyson vs Roy Jones Jr - GODZINA. Kiedy walka? O której godzinie?

Walka Mike Tyson vs Roy Jones Jr. odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę (28-29 listopada). Studio w Polsacie Sport ruszy o godz. 2. Początek pojedynku Tyson vs Jones Jr. planowany jest na godz. 5-6 czasu polskiego.

RadioZET.pl/tysonjonesjr.com