Zamknij

Pierwsze spotkanie McGregora z Mayweatherem. Awantura i przesłanie na garniturze [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
12.07.2017 10:00
McGregor - Mayweather
fot. EastNews

W Los Angeles doszło do pierwszego spotkania Connora McGregora z Floydem Mayweatherem Jr. Gwiazdor MMA i jeden z najlepszych pięściarzy promują walkę, która odbędzie się na zasadach bokserskich 26 sierpnia.

Zagłosuj

Kto wygra walkę?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Choć pomiędzy zawodnikami doszło do ostrej wymiany zdań i wzajemnych wyzwisk, to w zasadzie McGregor mógł sobie odpuścić jakiekolwiek dyskusje - Irlandczyk przemówił już samym... garniturem, na którym miał wypisane w języku angielskim przesłanie do Amerykanina. Brzmiało ono: "Pier*** się".

Oczywiście obaj nie byliby sobą, gdyby sobie nie "nawrzucali". - Nie myślę o liczbach, po prostu skupię mu d***. To będzie łatwa robota. 26 sierpnia znokautuję tę dzi***! Gwarantuję, że padniesz na twarz albo na plecy - mówił Mayweather. McGregor nie pozostał dłużny i zauważył, że "ktoś tu straci zero ze swojego rekordu". Obaj są bowiem niepokonani - Irlandczyk w oktagonie, Amerykanin w ringu.

Walka McGregor - Mayweather odbędzie się 26 sierpnia w Las Vegas. W trakcie trasy promującej wydarzenie zawodnicy odwiedzą jeszcze Toronto, Nowy Jork oraz Londyn.

RadioZET.pl/Polsat Sport/KS