Walka Mayweather - McGregor w polskiej TV! Jak i gdzie obejrzeć?

Andreas Nicolaides
25.08.2017 05:30
Walka Mayweather - McGregor w polskiej TV! Jak i gdzie obejrzeć?
fot. mat. pras.

Mayweather vs McGregor na żywo w PPV w Polsacie. Walka live stream - Transmisja w TV i online. Jak oglądać? Ile kosztuje PPV Mayweather - McGregor? Kiedy walka? Sprawdź wszystkie szczegóły transmisji pojedynku w Polsce.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Walka Mayweather vs McGregor online dostępna będzie w serwisie IPLA.TV. W TV będzie można ją obejrzeć na antenie Polsatu. Za każdą z transmisji w systemie PPV trzeba będzie zapłacić po 40 zł.

Hitowa walka boks vs MMA

Na to starcie czekają fani sportów walki na całym świecie. Były bokserski mistrz świata - przez wielu uznawany za najlepszego w historii bez podziału na kategorie wagowe - Floyd Mayweather kontra absolutna gwiazda mieszanych sztuk walki i największej federacji tej dyscypliny - UFC, czyli Conor McGregor.

Zdecydowanym faworytem tego starcia będzie Amerykanin. McGregor nie będzie bowiem mógł używać w walce nóg, czyli przede wszystkim kopać, co w MMA jest jedną z jego głównych broni.

Mayweather - McGregor PPV

Walka Mayweather - McGregor na żywo. Transmisja live w TV i online stream w internecie. Gdzie obejrzeć? Jak kupić?

INFORMATOR CYFROWEGO POLSATU:

Jak obejrzeć walkę?

Dostęp do gali mogą zamówić w usłudze PPV w cenie 40 zł abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Wydarzenie obejrzą w jakości HD i bez reklam na pozycji 222.

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech dogodnych kanałów:

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany pod nr 7043,
  • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki wieczoru, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 2.00 w nocy w dniu gali.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności.

Walka stulecia także online i na urządzeniach mobilnych

Odbywającą się w Las Vegas galę będą mogli obejrzeć na żywo także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA – w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, wybrane modele Smart TV, urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne tylko dla użytkowników IPLI w Polsce, w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

RadioZET.pl/Polsat Sport/AN