Zamknij

Mayweather - McGregor: PPV i Ipla.tv. Jaka cena? Jak i gdzie kupić?

Andreas Nicolaides
25.08.2017 05:35
Mayweather - McGregor
fot. mat. pras.

Mayweather - McGregor: Gdzie obejrzeć? PPV - cena? Ile trzeba zapłacić za walkę? Mayweather - McGregor na żywo w TV i online stream w internecie. Jak kupić PPV? Walka także na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Walka Mayweather - McGregor dostępna będzie tylko w PPV w TV i online stream w internecie w ipla.tv. Transmisję przeprowadzi Cyfrowy Polsat.

Mayweather - McGregor: Jak obejrzeć walkę w internecie?

Mayweather - McGregor online stream w internecie - jak informuje Cyfrowy Polsat - jedynie w ipla.tv - oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, wybrane modele Smart TV, urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne tylko dla użytkowników IPLI w Polsce, w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Mayweather - McGregor PPV, CENA

Walka Mayweather - McGregor w PPV i na ipla.tv w cenie 40 zł. Jak zamówić transmisję w TV w Cyfrowym Polsacie? Więcej informacji poniżej.

Zobacz także

Mayweather - McGregor na żywo stream online w internecie wynik live za darmo na sport.radiozet.pl. Początek o godz. 5.45.

RadioZET.pl/Cyfrowy Polsat/AN