Zamknij

Mateusz Borek żegna się z KSW. "Nie wszystko zależy ode mnie"

09.07.2020 10:45
Mateusz Borek
fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com

Mateusz Borek nie będzie już prowadzić gal KSW. Dziennikarz pożegnał się z federacją w emocjonalnym wpisie na swoim profilu na Twitterze. - Nie wszystko zależy ode mnie - podkreślił.

Mateusz Borek nie tak dawno potwierdził swoje odejście z Polsatu Sport. Teraz ogłosił rozstanie z KSW. Można domyślać się, że to właśnie przez ścisłą współpracę Polsatu z federacją KSW dziennikarz zdecydował się odejść z największej w Polsce federacji MMA.

- 16 lat. 50 gal. Tysiące przegadanych godzin. Piękne wspomnienia. Jedna z moich najważniejszych zawodowych przygód. Nie wszystko zależy ode mnie. Może kiedyś, gdzieś, coś jeszcze razem. Dziękuję za wszystko Maciej Kawulski i Martin Lewandowski. Jesteście kozakami. Będę wpadał na gale - napisał Mateusz Borek.

Mateusz Borek odchodzi z KSW

Borek skupia się teraz przede wszystkim na rozwoju Kanału Sportowego, który założył z Tomaszem Smokowskim, Michałem Polem i Krzysztofem Stanowskim. Ostatnio wrócił też do komentowania. Skomentował m.in. finał Pucharu Niemiec, który transmitowany był w Eurosporcie.

Najbliższa gala - KSW 53 odbędzie się już w sobotę, 11 lipca. KSW 53 na żywo na sport.radiozet.pl od godz. 20.00.

Karta Walk KSW 53 to między innymi walki Mateusz Gamrot vs Norman Parke i Borys Mańkowski vs Marcin Wrzosek.

RadioZET.pl/AN