Zamknij

Wielki powrót do KSW. Wiemy, kto skomentuje gale na antenie Viaplay

22.11.2021 21:36
Mateusz Borek skomentuje gale KSW w Viaplay
fot. Adam Jankowski/REPORTER/EastNews

KSW w Viaplay. Koniec współpracy Konfrontacji Sztuk Walki (KSW) z Polsatem wiąże się również ze zmianą komentatorów. Przy najbliższych galach duet Łukasz Jurkowski - Andrzej Janisz zastąpi Mateusz Borek. Dla niego to powrót do największej organizacji MMA w Europie po blisko dwóch latach.

Viaplay otwiera się na kolejny sport. Po piłce nożnej, hokeju na lodzie, darcie i Formule 1, która do oferty dołączy w sezonie 2023, przyszła kolej na MMA. Od najbliższej gali na platformie streamingowej będzie można oglądać KSW - największą organizację mieszanych sportów walki w Europie. Tym samym Martin Lewandowski i Maciej Kawulski zakończyli współpracę z Polsatem. To także oznacza rozstanie z popularnym duetem komentatorów Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim i Andrzejem Janiszem.

"Janisz&Juras rozstają się z organizacją i nie skomentujemy już najbliższej grudniowej gali. Takie życie. Dziękujemy za tyle lat wspólnej zabawy i życzę powodzenia następnym. Każdego da się zastąpić i za kilka gal przyzwyczaicie się do nowych głosów" - napisał pierwszy mistrz KSW na Facebooku. Wiemy już, kto ich zastąpi.

Mateusz Borek skomentuje KSW w Viaplay

Mateusz Borek, bo o nim mowa, współtworzył gale KSW od drugiej edycji aż do początku 2020 roku. Wówczas zakończył swoją pracę z Polsatem i naturalnie przestał komentować wydarzenia spod szyldu KSW. Teraz ponownie usłyszymy go podczas wydarzeń.

"Mógłbym pewnie wiele powiedzieć, nieważne jednak ile słów, lecz jak szczerze oddadzą kontekst ukryty w tym zdjęciu. Powiem więc tak: tęskniłem mordo" - napisał Maciej Kawulski na Instagramie, publikując zdjęcie z dziennikarzem.

Pierwsza gala KSW ( KSW 65) w Viaplay odbędzie się 18 grudnia. W walce wieczoru Mamed Chalidow zmierzy się z Roberto Soldiciem.

RadioZET.pl