Zamknij

Mateusz Borek zacieśnia współpracę z TVP. Poprowadzi studio przed wielką galą

31.07.2020 08:28
Mateusz Borek poprowadzi studio w TVP Sport
fot. Sylwia Olszewska/East News

Mateusz Borek poprowadzi studio w TVP Sport przed galą bokserską Fight Camp 4. Impreza odbędzie się w drugiej połowie sierpnia, a pojedynkiem wieczoru będzie starcie pomiędzy Aleksandrem Powietkinem a Dillianem Whytem.

Mateusz Borek potwierdził na Twitterze wiadomość o poprowadzeniu studia w TVP Sport. Dziennikarz podziękował w poście Markowi Szkolnikowskiemu, dyrektorowi stacji za propozycję. Dla byłego komentatora Polsatu Sport będzie to debiut w Telewizji Polskiej.

- Zapraszam do studia TVP Sport 22 sierpnia. Wielki boks. Powietkin vs Whyte. Oraz dobrze nam znany Bakole. Dzięki Marku za propozycję – czytamy.

Mateusz Borek poprowadzi studio w TVP Sport

Gala Fight Camp 4 odbędzie się 22 sierpnia w ogrodzie Matchroom Boxing. W walce wieczoru Aleksaner Powietkin powalczy o pas mistrzowski WBC z Dillianem Whytem. W karcie walk znalazło się kilka innych ciekawych pojedynków, gdzie m.in. w wadze ciężkiej Siergiej Kuzmin skrzyżuje rękawice z Martinem Bakolem.

Na początku czerwca grupa promotorska MB Promotions, której szefem jest Mateusz Borek razem z Tymex Boxing Promotions podpisali trzyletnią umowę z TVP, na mocy której Telewizja Polska pokaże co najmniej 18 gal bokserskich.

RadioZET.pl/