Materla - Radcliffe WIDEO. Zobacz walkę KSW 66

15.01.2022 23:07
Michał Materla

Materla - Radcliffe WIDEO: W walce na gali KSW 66 Michał Materla zmierzył się z Jasonem Radcliffe'em. Kto był lepszy w tym pojedynku? Zobacz wideo - walka Materla - Radcliffe.

Materla powrócił do oktagonu po ponad rocznej przerwie. Były mistrz wagi średniej swój ostatni pojedynek w KSW przegrał z Roberto Soldiciem na KSW 56. Później "Magik" zaliczył występ w organizacji EFM Show. Zmierzył się wówczas z Moise Rimbonem, gdzie wygrał po decyzji sędziowskiej.

Radcliffe podchodził do tej walki po brutalnym pobiciu Alberta Odzimkowskiego na KSW 64. Do tej pory Anglik w KSW mierzył się trzykrotnie. Jego dotychczasowy bilans to dwa zwycięstwa i jedna porażka.

Materla - Radcliffe WIDEO. Walka na gali KSW 66

Michał Materla pokonał Jasona Radcliffe'a (17-8, 11 KO, 4 Sub) w 4 minucie pierwszej rundy pojedynku. 37-latek cierpliwie walczył z Anglikiem, wyprowadzał ciosy, a w kluczowym momencie przeszedł pod prawą ręką przeciwnika, zaatakował i obił go pod siatką.

Dzięki zwycięstwu z Radcliffem Materla zgromadził już 20 wygranych w KSW.  37-letni zawodnik po walce poprosił władze federacji o rewanż z Roberto Solidiciem, czyli niedawnym pogromcą Mameda Khalidowa.