Zamknij

Materla - Radcliffe GODZINA: Kiedy i o której walka na gali KSW 66?

15.01.2022 22:30

Michał Materla - Jason Radcliffe: GODZINA i DATA walki na KSW 66. Kiedy odbędzie się walka Materla - Radcliffe? O której walka na KSW 66? Były mistrz wagi średniej powraca do swojego rodzinnego miasta. Sprawdź podstawowe informacje przed walką Materla - Radcliffe. O której można spodziewać się walki na KSW 66?

Michał Materla
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Michał Materla powraca do klatki KSW po ponad rocznej przerwie. Były mistrz wagi średniej pojawi się w 66. edycji gali, a jego rywalem będzie Jason Radcliffe. Będzie to 39. starcie Materli w największej polskiej organizacji. Jego bilans to 30 zwycięstw, z czego dziesięć przez nokaut, a trzynaście przez poddanie. Polak przegrał łącznie osiem walk.

Szczecinianin trafił na wymagającego przeciwnika. Jason Radcliffe znany jest ze swojego agresywnego stylu walki od pierwszych sekund pojedynku, czego dowodem może być aż 13 starć zakończonych w pierwszej rundzie.

Materla - Radcliffe: Godzina walki KSW 66

Radcliffe przystępuje do tej walki po brutalnym pobiciu Alberta Odzimkowskiego na KSW 64. Do tej pory Anglik w KSW mierzył się trzykrotnie. Jego bilans to dwa zwycięstwa oraz jedna porażka. W przeszłości "The Assasin" toczył boje m.in. na galach Bellator MMA, Cage Warriors, a także Indyjskiej organizacji Super Fight League.

Materla z kolei ma na swoim koncie najwięcej walk spośród wszystkich zawodników w historii organizacji. "Magic" już 25 razy wchodził do białego ringu i okrągłej klatki KSW. Ostatnio kibice oglądali byłego mistrza kategorii średniej podczas gali KSW 56, kiedy to spotkał się z czempionem dywizji półśredniej, Roberto Soldiciem - wówczas Polak musiał uznać wyższość Chorwata.

Materla - Radcliffe: O której godzinie walka KSW 66?

Starcie Materla - Radcliffe będzie jedną z głównych pojedynków na karcie głównej. Gala rozpocznie się 15 stycznia o godzinie 19:00, natomiast zawodnicy wejdą do oktagonu około godziny 22:00. Relację live będzie można śledzić na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl