Zamknij

Maska "Słowika" na sprzedaż. Najman apeluje o pomoc dla chorego chłopca

13.01.2022 17:51
Marcin Najman
fot. YouTube

Marcin Najman wystawił na licytację maskę, w której Andrzej "Słowik" Zieliński pojawił się na konferencji prasowej zapowiadającej galę MMA-VIP 4. W ten sposób chce pomóc w zbiórce pieniędzy na rzecz chorego chłopca, który musi zostać poddany operacji serca.

Współpraca Najmana ze "Słowikiem" budzi duże kontrowersje, ale może też przynieść wiele dobrego. Dzięki licytacji zorganizowanej przez znanego zawodnika sportów walki i organizatora gal MMA-VIP będzie można nie tylko uzyskać dodatkowe środki na operację dla 8-letniego Eryka, ale też rozpowszechnić informacje na temat prowadzonej dla niego na siepomaga.pl zbiórki.

ZBIÓRKA DLA 8-LETNIEGO ERYKA KOPCZEWSKIEGO

Chłopiec cierpi na HLHS - hipolazję lewej komory, czyli ma złożoną wadę serca. Musi zostać poddany operacji w Stanach Zjednoczonych, która kosztuje aż 9 milionów złotych.

Licytacja maski "Słowika"

Jak można wylicytować maskę "Słowika"? - Wygra najlepsza oferta, która wpłynie na mojego maila najman.box@wp.pl. Czas do 23 stycznia - powiedział Najman w materiale opublikowanym w sieci. Jednocześnie zaapelował o składanie tylko poważnych ofert. Zwycięzca będzie mógł nie tylko odebrać maskę, ale też spotkać się z "El Testosteronem", nawet podczas gali MMA-VIP 4.

Przypomnijmy, że Marcin Najman przedstawił "Słowika" jako bossa federacji MMA-VIP. Ta decyzja spotkała się z wieloma głosami krytyki ludzi, którym nie spodobało się, że organizacja podjęła współpracę z jednym z byłych szefów mafii pruszkowskiej, wielokrotnie skazanym. Mimo tego Najman nie zamierza wycofywać się z tej współpracy.

CZYTAJ WIĘCEJ: Najman dalej współpracuje z byłym gangsterem. "Z niczego się nie wycofuję"

RadioZET.pl