Zamknij

Zawodniczka UFC na rozkładówce Playboya. Jako pierwsza w historii

27.09.2022 19:34

Maryna Moroz w mediach społecznościowych ogłosiła, że zostanie pierwszą w historii zawodniczką UFC, która pojawi się na rozkładówce "Playboya". Ukrainka opublikowała też przedsmak gorącej sesji zdjęciowej.

Maryna Moroz
fot. Maryna Moroz/Instagram

Maryna Moroz, znana jako "Iron Lady", zadebiutowała w UFC w 2015 roku na gali w Krakowie. Wówczas pokonała przez poddanie Joanne Calderwood. W sumie stoczyła dziewięć pojedynków dla największej organizacji MMA na świecie, z których wygrała sześć. Po raz ostatni w oktagonie pojawiła się tuż po rozpoczęciu wojny w jej ojczyźnie - 5 marca w Las Vegas uporała się z reprezentantką Kazachstanu Mariją Agapową.

Przed kilkoma dniami 31-letnia Ukrainka zapowiedziała niespodziankę dla kibiców. W poniedziałek stało się jasne, że Moroz zostanie pierwszą w historii zawodniczką UFC, która pojawi się na rozkładówce magazynu dla dorosłych, "Playboy".

Maryna Moroz w Playboyu [ZDJĘCIA]

"Z przyjemnością ogłaszam, że będę pierwszą zawodniczką na rozkładówce Playboya. Nie mogę się doczekać, by współpracować z tak kultową marką" - napisała. Opublikowała też jedno ze zdjęć. Gratulacje z powodu tego wydarzenia za pośrednictwem Instagrama przekazała jej m.in. Karolina Kowalkiewicz.

loader

RadioZET.pl