Zamknij

Marta Linkiewicz pokazuje pośladki na Instagramie [ZDJĘCIA]

21.09.2020 17:03
Marta Linkiewicz pokazuje pośladki na Instagramie
fot. Linkimaster/Instagram

Marta Linkiewicz, znana jako Linkimaster, jedna z gwiazd Fame MMA, kolejny raz postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Celebrytka na Instagramie opublikowała zdjęcia z sesji, na której wyeksponowane są przede wszystkim jej pośladki.

Marta Linkiewicz znana jest ze swojego kontrowersyjnego stylu bycia. Tym zresztą zyskała sławę - jej konto na Instagramie śledzi obecnie ponad milion internautów. Jej popularność jeszcze wzrosła po debiucie w Fame MMA 30 marca 2019 roku, gdy pokonała inną z celebrytek Monikę Godlewską.

Od tego czasu "Linkimaster" stoczyła cztery walki, wygrywając trzy z nich. W ostatnim pojedynku na Fame MMA 7 pokonała Martę Rentel. Niewykluczone, że zobaczymy ją także na gali Fame MMA 8, a jej rywalką może być partnerka pięściarza Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk.

Marta Linkiewicz świeci pośladkami [ZDJĘCIE, FOTO, INSTAGRAM]

Marta Linkiewicz z początków jej przygody w MMA, a obecnie, to dwie inne osoby, a największe zmiany dotyczą jej wyglądu: ścięte włosy, umięśnione ciało i duża chęć jego eksponowania - to największe z nich.

Fame MMA 8 - DATA. Wiemy, kiedy odbędzie się kolejna gala

W niedzielę celebrytka opublikowała na InstaStory zdjęcie z odważnej sesji, a 24 godziny później pokazała kolejną fotografię, tym razem swoich pośladków. Opisu do tego zdjęcia nie ma sensu przytaczać - zawodniczka Fame MMA wypisała kilkanaście określeń "pupy", głównie wulgarnych.

Marta Linkiewicz
fot. Linkimaster/Instagram
Linkimaster
fot. Linkimaster/Instagram

RadioZET.pl