Zamknij

Mariusz Ryjek nie żyje. Zmarł uczestnik "Hell's Kitchen" i Krwawy Sport

09.05.2021 16:23
Mariusz Ryjek nie żyje
fot. Instagram/Krwawy Sport

Mariusz Ryjek nie żyje. Zmarł zawodnik sztuk walki, który miał walczyć na gali Krwawy Sport 3. Miał 35 lat, szerszej publiczności dał się poznać z programów "Hell's Kitchen" i "Warsaw Shore".

Mariusz Ryjek próbował swoich sił jako gwiazda telewizji. Pojawił się w kilku znanych programach - m.in. w "Hell's Kitchen", "Warsaw Shore" i "You Can Dance". Później próbował swoich sił jako zawodnik sportów walki. Miał wystąpić na gali Krwawy Sport 3.

Mężczyzna zaginął w sobotę około godziny 13.40. Ostatni raz widziano go, gdy wsiadał do autobusu w Gdyni. W niedzielę potwierdzono informację o jego śmierci.

Mariusz Ryjek nie żyje. Miał 35 lat

- Niestety przykra wiadomość do nas spłynęła. Nie żyje Mariusz "Ryjek" Adam - zawodnik, który miał zawalczyć na wczorajszej gali Krwawy Sport 3. Najszczersze kondolencje kierujemy w stronę rodziny i najbliższych przyjaciół - przekazali organizatorzy gali Krwawy Sport.

Informację o śmierci Ryjka potwierdził też profil facebookowy "Zaginieni przed laty". - Kochani z przykrością informujemy, że poszukiwania Pana Mariusza zostały zakończone, niestety nie żyje. "Ból i samotność po stracie bliskiej osoby niech złagodzi prawda, że nie umiera ten, kto pozostaje w sercach bliskich" Wiemy, że żadne słowa, nie zmniejszą bólu rodzinie po stracie najbliższej osoby, jednak chcielibyśmy w imieniu całego zespołu Zaginieni przed laty, złożyć rodzinie wyrazy głębokiego współczucia - czytamy.