Mariusz Pudzianowski zapowiada powrót do klatki KSW. Walka jeszcze w tym roku?

Krzysztof Sobczak
28.06.2019 09:32
Mariusz Pudzianowski zapowiada powrót do klatki KSW
fot. DZIENNIK LODZKI/Polska Press/East News

Mariusz Pudzianowski jeszcze w tym roku może stoczyć kolejną walkę w KSW. "W grudniu wskakuję do klatki" - napisał w mediach społecznościowych były strongmen.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

"Pudzian" po raz ostatni walczył na marcowej gali KSW 47, ale pojedynek z Szymonem Kołeckim zakończył się przedwcześnie ze względu na kontuzję 42-latka. Zawodnik musiał poddać się operacji i choć wciąż przechodzi rehabilitację, już teraz pali się do powrotu.

Kto będzie jego rywalem? Najbardziej prawdopodobną opcją jest rewanż z Kołeckim. Obie strony oraz przedstawiciele KSW już zapowiadali, że będą dążyli do rozstrzygnięcia tego starcia w sportowy sposób. Inną możliwością jest walka z Erko Junem, który w mediach społecznościowych rzucił wyzwanie byłemu strongmenowi. "Rzuca mi rękawicę???? Ok, bardzo chętnie, jestem otwarty nawet dziś!!! Zdobądź mój skalp" - odpowiedział Pudzianowski.

10 lat Mariusza Pudzianowskiego w KSW

W tym roku mija dekada od debiutu Mariusza Pudzianowskiego w KSW. Do tej pory stoczył 20 walk, z których 12 wygrał, siedem przegrał, a jednak została uznana za nieodbytą.

RadioZET.pl/KS