Zamknij

Pudzianowski ma dość hejterów. "Na każdym punkcie aby szpilkę wbić"

12.10.2021 15:20
Mariusz Pudzianowski ostro o hejterach: "na każdym punkcie aby szpilkę wbić"
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Mariusz Pudzianowski na Instagramie odpowiedział autorom wszystkich krytycznych komentarzy na jego temat. Były strongman, a obecnie zawodnik MMA uważa, że hejterzy są stanowczo zbyt wyczuleni na jego wpisy, przez co ich uwagi stają się ciężkie do zniesienia - W każdym aspekcie, na każdym punkcie, żeby tylko szpilkę wbić – powiedział „Pudzian” na swoim Instagramie.

Mariusz Pudzianowski niemal codziennie pokazuje, jak wygląda jego życie. Opowiada o treningach, pokazuje je, zdradza tajniki pracy. We wtorek sportowiec przywitał się ze swoimi widzami o 6:30.

- Ale dziś jest fajnie i cieplutko, nie ma mrozu, nie trzeba skrobać szyb. Ktoś ostatnio powiedział: "co ty masz za samochód, że musisz skrobać? - relacjonował.

Pudzianowski poczuł się dotknięty tą uwagą. - W każdym aspekcie, na każdym punkcie, żeby tylko szpilkę wbić. Co ty masz za samochód, gdzie masz babę, gdzie masz to - i dobrze, niech sobie tak gadają - dodał po chwili sportowiec.

Mariusz Pudzianowski: samo się nic nie zrobi

Pudzian zachował jednak dobry humor.

-Fajna pogoda. Miłego dzionka! Jest naprawdę ciepło. Po uszach nawet nie pi... Wiecie, o co chodzi! - zakończył.

Sportowiec nagrał też wideo po zakończonym treningu. - 20 minut odwalone, 25 minut rozgrzewki i można powiedzieć na dzisiaj zrobiliśmy. Jutro ciężki dzień – sparingów - w dużych rękawicach. Można wracać do domu. Jak to się mówi – samo się nic nie zrobi – podsumował Pudzian.

RadioZET.pl/o2.pl/PAB