Mariusz Pudzianowski opublikował kontrowersyjny mem. Internauci oburzeni

Krzysztof Sobczak
08.07.2019 19:45
Mariusz Pudzianowski
fot. SZYMON STARNAWSKI /POLSKA PRESS

Mariusz Pudzianowski przygotowuje się do powrotu do klatki KSW, ale w wolnym czasie chętnie też korzysta z mediów społecznościowych. Jego ostatni wpis obudzył dużą część internautów.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

W niedzielę były strongmen podzielił się z internautami memem dotyczącym spraw damsko-męskich. Jak wynika z jego wpisu, to miał być "żart", ale kibice natychmiast zalali go falą negatywnych komentarzy. Pisali - najoględniej mówiąc - że zbyt swobodnie i prześmiewczo traktuje tak poważne przestępstwo jak gwałt.

"Straciłam do ciebie szacunek", "trzeba być niespełna rozumu, by naśmiewać się z gwałtu", "facet, który coś sobą reprezentuje, nie żartuje w taki sposób" - to tylko najłagodniejsze z komentarzy, jakie można wyczytać pod tym wpisem.

Pudzianowski: "Odrobinę dystansu"

Pudzianowski nie pozostał bierny na te opinie. "Chłopie, nie napinaj się, to tylko durny mem z neta. Odrobinę dystansu, a jak nie masz dystansu, nie zaglądaj tu!! Ja nie "zupa ogórkowa", aby mnie każdy lubił" - napisał w odpowiedzi do jednego z internautów. W kolejnym dodał: "Mam ubaw". Tym ostatnim postem nie poprawił swojej sytuacji...

RadioZET.pl/KS