Zamknij

KSW zorganizuje walkę Pudziana z legendą polskiego MMA? "Wielka niewiadoma"

04.11.2021 10:31
Mariusz Pudzianowski - Michał Materla w KSW
fot. FOT. GRZEGORZ GALASINSKI/POLSKAPRESS/Polska Press/East News

KSW zorganizuje kolejną hitową walkę pomiędzy dwoma polskimi zawodnikami MMA? Do klatki mógłby wejść Mariusz Pudzianowski i niezrzeszony w żadnej federacji Michał Materla. 37-letni zawodnik już powiedział, co myśli o takiej walce.

Walka Pudzianowski Materla to pomysł Mameda Chalidowa, który w programie "Klatka po klatce" w portalu WP SportoweFakty zaproponował, by obaj zawodnicy weszli do oktagonu. - Wyobraź sobie. Pomyśl, jaka to byłaby walka. To byłaby wielka niewiadoma i dlatego jestem ciekaw - stwierdził Mamed Chalidow w rozmowie z prowadzącym program "Klatka po klatce" Arturem Mazurem.

Michał Materla odpowiedział na propozycję za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. "Sprawdzam, wszystkie karty na stół" - napisał w środę 37-letni zawodnik ze Szczecina.

KSW zorganizuje walkę Pudzianowski - Materla? 

Materla przed kilkoma dniami odszedł z organizacji EFM SHOW i teoretycznie może dołączyć do KSW. Pudzianowski jest świeżo po walce z "Bombardierem" – czyli Senegalczykiem Serigne Ousmane Dią.

Pudzianowski po walce z "Bombardierem" komentował: - Ciężko było. Ktoś powie: "a lekko, lekko". Mhm, niech stanie taki 150-kilowy mutant przed wami i zacznie tymi łapami machać, to zobaczycie, czy było lekko - powiedział.

RadioZET.pl/WP.pl/PAB