Zamknij

"Pudzian" pokazał zdjęcie sprzed 18 lat. Był w niesamowitej formie

16.11.2021 20:27
Mariusz Pudzianowski Instagram Zdjęcie mial wowczas 26 lat
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Mariusz Pudzianowski pokazał swoje zdjęcie sprzed 18 lat. Zawodnik KSW był jeszcze wówczas u szczytu kariery jako strongman, co widać po tym, jak prezentuje się bez koszulki.

 Mariusz Pudzianowski na zdjęciu miał 26 lat. Był wówczas w szczycie swojej kariery w zawodach Strongman. Pudział miał już wówczas na koncie pierwsze mistrzostwo, zdobyte w Malezji, a w tym samym roku miał zdobyć kolejne (w Zambii).

W sumie Pudzianowski był sześć razy mistrzem Europy i pięć razy mistrzem świata Strongman.

Niedawno "Pudzian" wrzucił do sieci fotografię, na której pokazał jak wyglądał w szczycie swojej kariery w podnoszeniu ciężarów.  - Wykopane z laptopa. Upasiony "Pudzian" 145 kg. I ten grubas miał wytrzymać 3x5min!! Taaa, chyba leżąc. Dziś tak, ale kosztowało to 12 lat pracy i nie wspomnę, ile razy leżałem trup w rogu sali treningowej!!!! I na ch........j mi to było!! Mam dość, nigdy więcej!! Ale nieeee!!! Ja muszę iść dalej! - napisał szczerze w opisie.

Pudzianowski pokazał zdjęcie sprzed lat. Nie tego spodziewali się internauci

Mariusz Pudzianowski znowu w KSW? Media: jest nowy rywal

Obecnie Pudzianowski jest zawodnikiem KSW. Wygrał ostatnie 4 walki - z Serigne Ousmane Dią, Łukaszem Jurkowskim, Nikolą Milanoviciem i Erko Junem. Ostatni przegrany pojedynek Pudziana to starcie z mistrzem olimpijskim Szymonem Kołeckim. 

RadioZET.pl/PAB