Zamknij

Marcin Różalski zareagował na wpis Bosaka: Rzygać mi się chce

11.09.2020 09:14
Marcin Różalski
fot. Pawel Wisniewski/East News

Marcin „Różal” Różalski, który w wyborach prezydenckich głosował na Krzysztofa Bosaka, skomentował ostatnią kontrowersyjną wypowiedź polityka w sprawie zwierząt. – W sprawie zwierząt nie zgadzałem się z nim – przekonywał były zawodnik MMA, odpowiadając na zaczepki fanów.

Prawo i Sprawiedliwość chce w jak najszybszym czasie wprowadzić w życie nowy projekt ustawy o ochronie zwierząt, który m.in. niesie za sobą likwidację przemysłu futrzarskiego. Przeciwnikiem tej inicjatywy jest Krzysztof Bosak, na którego w wyborach prezydenckich głos oddał Marcin Różalski.

- Stwierdzenie, że życie zwierząt w klatce jest nieustanną męką jest dogmatem wiary lewicowej i zarazem antynaukowym kłamstwem – napisał polityk na Twitterze.

Na jego słowa zareagował „Różal”, który za pośrednictwem Instagrama napisał, że mimo oddania głosu na Bosaka, w kwestii zwierząt nigdy nie będzie podzielał jego poglądów. Warto przypomnieć, że były zawodnik KSW słynie z miłości do zwierząt i aktywnie bierze udział w wielu akcjach charytatywnych.

Branża futrzarska w odwrocie. Nowa ustawa PiS uderza w hodowców

Marcin "Różal" Różalski reaguje na wpis Bosaka

- Co mam napisać? Wyprzeć się, że popierałem Pana Krzysztofa na prezydenta i zachować się jak ci co kłamią etatowo? Nie, popierałem go i w wielu sprawach nadal się zgadzam , ale w SPRAWIE ZWIERZĄT SIĘ NIE ZGADZAŁEM,NIE ZGADZAM I NIGDY Z NIKIM NIE ZGODZĘ,JEŻELI BĘDZIE UWAŻAŁ ZWIERZĘ ZA COŚ GORSZEGO,BEZDUSZNĄ ISTOTĘ,LUB TRAKTOWAŁ JAK RZECZ - napisał.

- Nie chodzi tu tylko o zwierzęta hodowane na futra, tylko o wszystkie zwierzęta. Te, które są zabijane, żeby ludzie mogli je zjeść i żeby mogli żyć też. Rzygać mi się chce już od dawna na to wszystko i dawno straciłem nadzieję na poprawę losu zwierząt, choć bywało, że trochę się zatliła nadzieja - dodał dalej, odpowiadając na screeny, jakie otrzymywał od kibiców z wypowiedzią polityka.

Piątka dla zwierząt: o co chodzi w programie? Kiedy zostanie wprowadzony? [ZAŁOŻENIA]

W ostatni czasie Marcin Różalski ogłosił, że wznawia zawodową karierę. Była gwiazda KSW powraca do walk z nową federacją, która będzie promować pojedynki na gołe pięści. Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy odbędzie się pierwsza gala, jednak ze wstępnych informacji wynika, że kibice zobaczą "Różala" w ringu już w październiku.

RadioZET.pl/se.pl