Zamknij

Marcin Różalski z koszmarną opuchlizną. Nie widział na jedno oko

24.10.2020 13:06
Marcin Różalski
fot. Hildegarda Cjujstek/REPORTER

Marcin "Różal" Różalski przegrał w walce wieczoru na gali Genesis z Joshem Barnettem. Po zakończeniu drugiej rundy lekarz zawodnika nie zgodził się na kontynuowanie walki.

Marcin "Różal" Różalski w walce wieczoru na gali Genesis walczył z bardzo doświadczonym Joshem Barnettem. Niestety, polski zawodnik musiał uznać wyższość rywala, który już w pierwszej rundzie trafił go łokciem w oko. Na twarzy „Różala” pojawiła się krew, a kolejne uderzenia tylko pogarszały sytuację.

W końcu po drugiej rundzie lekarz Różalskiego stwierdził, że ten nie może kontynuować pojedynku ze względu na stan zdrowia. Sam zawodnik z powodu opuchlizny przestał widzieć na jedno oko.

Marcin "Różal" Różalski: Fatalny uraz zawodnika. Nie widział na jedno oko

- Dziękuję Barnettowi, który jest lepszym bokserem. Ja jestem uliczny zawodnikiem. Nie boję się porażek, ale jest mi po prostu przykro. Czy wrócę? Zależy, kiedy będzie następna gala. Problemem jest mój wiek. Mam problem z nogami, a konkretniej z niedowładem nóg. Mam tylko ręce sprawne. Co będzie dalej? Najpierw muszę naprawić oko – powiedział po walce Różalski.

Genesis: Różal przegrał z Barnettem, krwawe starcia na gali KSW

W sieci pojawiło się zdjęcie po walce, na którym widać głęboki uraz Różalskiego.

RadioZET.pl/