Zamknij

Marcin Najman złożył pozew przeciwko "Don Kasjo": "Łajdackie pomówienie"

30.11.2020 19:24
Marcin Najman
fot. W ringu z Najmanem/screen

Marcin Najman, tak jak zapowiadał przed galą Fame MMA 8, złożył pozew przeciwko Kasjuszowi "Don Kasjo" Życińskiemu. W związku z pomówieniem o romans z Moniką "Esmeraldą" Godlewską "El Testosteron" domaga się przeprosin i zadośćuczynienia w kwocie 50 tysięcy złotych.

Walka Marcin Najman vs Don Kasjo na gali Fame MMA 8 zakończyła się skandalem. "El Testosteron" złamał przyjęte zasady i zamiast bić się w formule boksu, rzucił się na rywala niczym zawodnik MMA - najpierw go obalił, a potem zaczął kopać. Za to zachowanie został zdyskwalifikowany i wyrzucony z federacji.

Po walce "El Testosteron" tłumaczył, że się "zagotował" w związku z pomówieniami Kasjusza Życińskiego. Kilka dni przed pojedynkiem "Don Kasjo" w wywiadzie dla "Super Expressu" oskarżył rywala o rzekomy romans z Esmeraldą Godlewską, do którego miało dojść po gali Fame MMA 5. Oboje pomówieni celebryci zapowiedzieli pozwy przeciwko byłemu uczestnikowi reality show "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Do realizacji tego planu w przypadku Najmana doszło w poniedziałek.

Najman złożył pozew przeciwko Don Kasjo

"Zostałem łajdacko pomówiony przez niego o romans w Moniką Godlewską. On się później próbował z tego wycofywać, że w sumie nikogo za rękę nie złapał... Nie, w wywiadzie u Kaniewskiego mówił jasno, że po gali Fame MMA 5 widział, że ja z Moniką jakieś niesamowite rzeczy robiliśmy. To wszystko jest wierutną bzdurą, ordynarnym kłamstwem. W mojej ocenie to jest prosty proces i mam nadzieję, że będzie szybko zakończony. Kwota zadośćuczynienia to 50 tys. zł. Z mojej wiedzy wynika, że o taką samą kwotę będzie ubiegała się Monika. Jak mniemam, niedługo "Don Kasjo" będzie miał portfel o stówkę cieńszy" - tłumaczył na kanale YouTube.

Na Twitterze pokazał również pismo, jakie wpłynie do Sądu Okręgowego w Elblągu.

ZOBACZ TAKŻE:

RadioZET.pl/YouTube "W ringu z Najmanem"