Zamknij

Marcin Najman zaprasza Krystynę Pawłowicz do MMA-VIP: "Klatka stoi otworem"

07.02.2022 18:04

Krystyna Pawłowicz stanie do walki w formule MMA? Marcin Najman zareagował na wpis sędzi Trybunału Konstytucyjnego i zaprosił ją do występu na swojej gali. "Klatka MMA-VIP stoi zawsze dla Pani otworem" - napisał "El Testosteron".

Marcin Najman zaprasza Krystynę Pawłowicz do MMA-VIP
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/EastNews

Marcin Najman znany jest z kontrowersyjnych pomysłów i szokujących zestawień na organizowanych przez siebie galach MMA-VIP. Ostatnio wywołał skandal, zatrudniając byłego szefa mafii pruszkowskiej Andrzeja Zielińskiego, pseudonim Słowik. Z ugoszczenia tego wydarzenia zrezygnowały kolejno Łódź oraz Wieluń. Według najnowszych doniesień, przekazanych przez "El Testosterona", gala MMA-VIP 4 odbędzie się 5 marca w Warszawie.

Niewykluczone, że wkrótce dojdzie do kolejnej nietypowej walki, tym razem z udziałem sędzi Trybunału Konstytucyjnego, byłej posłanki Krystyny Pawłowicz.

Krystyna Pawłowicz w MMA?

Dwa dni temu sędzia pochwaliła się ćwiczeniami na siłowni. "Rzeźba zdrowotna" - napisała. W odpowiedzi jeden z fanów zapytał ją, czy istnieje szansa, by kiedyś wystąpiła w formule MMA. "Jest" - odparła zaskakująco.

Krystyna Pawłowicz
fot. Krystyna Pawłowicz/Twitter

Czy to był żart, czy nie, na reakcję ze strony Marcina Najmana nie trzeba było długo czekać. Pojawienie się tak kontrowersyjnej postaci jak Krystyna Pawłowicz w MMA byłoby z pewnością okazją do sprzedaży dużej liczby transmisji PPV. "Pani Profesor, gdyby faktycznie chciała Pani zadebiutować w mma, to klatka MMA-VIP stoi zawsze dla Pani otworem" - zdradził "El Testosteron".

loader

RadioZET.pl