Zamknij

Marcin Najman zaczepił Tomasza Lisa na Twitterze. Poszło o TVP

12.10.2021 09:33
Marcin Najman
fot. Polska Press/East News

Marcin Najman zaczepił Tomasza Lisa na Twitterze, nawiązując do jednego z postów dziennikarza. To nie pierwszy raz, kiedy były zawodnik KSW nawiązuje do tematów politycznych.

Marcin Najman w pewnym momencie dał się poznać widzom TVP Info, w którym pełnił rolę eksperta. Wypowiadał się m.in. na temat wyborów prezydenckich czy wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Dzięki temu zyskał szersze grono publiczności, która zaczęła obserwować sportowca i wysłuchiwać, co ma do powiedzenia na temat bieżących wydarzeń.

Najman jest aktywny w mediach społecznościowych, w tym także na Twitterze. W ostatnim czasie odniósł się do wpisu Tomasza Lisa, nawiązującego do Włodzimierza Czarzastego.

Marcin Najman odniósł się do wpisu Tomasza Lisa na Twitterze. Poszło o TVP

- A mnie się wydawało, że idzie Panu o nie przedłużenie kontraktu z TVP na program " Co z tą Polską" ,który znacząco drenował budżet TVP - napisał do dziennikarza.

Lis nie odpowiedział Najmanowi, ale pod jego postem internauci skomentowali wpis 42-latka. "Panie Marcinie, jak zwykle celnie. Tak trzymać!" - czytamy.

W międzyczasie były zawodnik KSW założył własną organizację MMA-VIP. Po porażce w pierwszje edycji z Szymonem Wrześniem przez TKO w drugiej rundzie, po raz kolejny ogłosił zakończenie kariery. Jednak sportowiec zapowiedział kolejny powrót do klatki, kontraktując walkę w trzeciej odsłonie MMA-VIP z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim z "Chłopaków do wzięcia". Niestety, do walki najprawdopodobniej nie dojdzie, ponieważ znany uczestnik programu został zatrzymany przez policję.

RadioZET.pl