Zamknij

Marcin Najman wyciągnął broń i zaczął strzelać. Awantura w MMA-VIP

08.05.2021 10:09
Marcin Najman
fot. Piotr Molecki/East News

Konferencja prasowa przed galą MMA-VIP 2 dostarczyła kibicom wielu emocji. W głównej roli wystąpił organizujący wydarzenie Marcin Najman, który w pewnym momencie wyciągnął broń i zaczął strzelać.

Do zdarzenia doszło podczas "face to face" Rolnika Zabijacza i Adriana Ciosa. Panowie rzucili się na siebie, a Najman próbował ich uspokoić. W tym celu użył pistoletu. Wyciągnął broń i zaczął strzelać w górę, przywołując zawodników do powrotu "na pozycje".

Warto podkreślić, że "El Testosteron" nie użył prawdziwej broni, a jedynie atrapy. Mimo tego cała sytuacja i tak odbiła się głośnym echem. Była też zapewne nawiązaniem do trailera, jaki pojawił się w sieci kilka dni temu. Najman wystąpił w nim właśnie w roli rewolwerowca.

MMA-VIP 2. Kto wystąpi na gali? KARTA WALK

Gala MMA-VIP 2 odbędzie się już 18 czerwca. W jej trakcie dojdzie do walk nie tylko z udziałem Rolnika Zabijacza i Adriana Ciosa. Do klatki wejdą między innymi Krystian Pudzianowski, Taxi Złotówa czy Król Syntolu.

Sam Marcin Najman tym razem występuje jedynie w roli organizatora. Swoją ostatnią walkę w karierze stoczył podczas pierwszej gali MMA-VIP, podczas której przegrał pojedynek z Taxi Złotówą.