Zamknij

Marcin Najman wskazał kolejnych rywali. Chce się bić z Bońkiem

29.10.2021 22:59

Marcin Najman tuż po wygranej walce z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim na gali MMA-VIP 3 wskazał dwóch rywali, z którymi mógłby zmierzyć się w kolejnej walce. "El Testosteron" wyraził nadzieję na starcie z Jackiem Murańskim lub... Zbigniewem Bońkiem.

Marcin Najman
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS

Marcin Najman od wielu miesięcy toczy otwarty konflikt z Jackiem Murańskim. Wszystko wskazuje na to, że obaj panowie wreszcie spotkają się w klatce. Ich pojedynek potwierdzili organizatorzy gali Elite Fighters 2.

- Przed Tobą najbardziej oczekiwana i kontrowersyjna walka w historii freak fightów – debiut Jacka  Murańskiego oraz kolejny powrót Marcina Najmana w nieoczywistej formule Last Man Standing, czyli walce na gołe pięści bez limitu czasowego. Typowe „tego się nikt nie spodziewał” tutaj nie wystarczy.  Umowy podpisane. Czas na pokazanie woli walki i charakteru - czytamy w zapowiedzi.

Do walki Najman vs Murański ma dojść 29 stycznia 2022 roku.

Walka Marcin Najman vs Zbigniew Boniek?

Jak się okazało, Marcin Najman ma ochotę nie tylko na walkę z Murańskim, ale też byłym prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej, o czym poinformował tuż po walce ze "Szczeną". - Na dzisiaj mam dwóch rywali, do których mogę wyjść: Jacek Muranski i Zbigniew Boniek - powiedział organizator gal MMA-VIP.

loader

W ten sposób Najman nawiązał zapewne do przepychanek słownych, jakie od pewnego czasu toczy z legendarnym polskim piłkarzem. Trudno jednak przypuszczać, by Boniek przyjął wyzwanie.