Zamknij

Marcin Najman wystąpi w Sprawie dla reportera. O czym powie były bokser?

22.10.2021 14:21
Marcin Najman  w Sprawie dla reportera DATA ,GODZINA ODCINKA
fot. Piotr Molecki/East News

Marcin Najman wystąpi w Sprawie dla reportera, znanym programie publicystycznym TVP. Były bokser pokaże się w programie Elżbiety Jaworowicz, by pomóc zebrać pieniądze na „najdroższy lek na świecie”, którego potrzeba małemu Bartusiowi.

Marcin Najman już wcześniej przekazał na licytację torbę ze słynnego filmu, na którym udaje się na spotkanie z Krzysztofem Stanowskim. Pieniądze ze sprzedaży podarował właśnie na leczenie Bartusia. Do spotkania Najmana ze Stanowskim ostatecznie nie doszło, ale bokser zdołał sprzedać kurtkę, w której wystąpił na filmie i przekazać pieniądze na WOŚP, a także znaleźć nowego właściciela torby.

Najman nie poprzestał tylko na licytacji i dalej stara się zebrać pieniądze na lek dla Bartusia. Na specjalnym filmie dał wyraz oburzeniu tym, jak drogi jest preparat, którego potrzeba chłopczykowi. – Problem jest olbrzymi, a największy nazywa się 9 milionów złotych. To jest absolutnie skandaliczne, że leki ratujące życie dzieciom są tak drogie. W tym wypadku nie jesteśmy w stanie nic zrobić, oprócz tego, żeby te pieniądze po prostu spróbować zebrać – stwierdził były bokser.

Marcin Najman w Sprawie dla reportera. Czym zajmie się bokser w programie TVP? 

Marcin Najman zorganizował też wyzwanie, do którego nominował Edytę Górniak, Andrzeja Gołotę oraz Tomasza Golloba. Wszystkie te sławne osoby miały wesprzeć leczenie Bartusia.

W Sprawie dla reportera Najman powie właśnie o tym, jak trudno jest zebrać pieniądze na leczenie SMO, na które choruje Bartuś. W programie zobaczymy też Andrzeja Gołotę.

Najman w sprawie dla reportera: DATA I GODZINA odcinka 

Odcinek Sprawy dla reportera z udziałem Marcina Najmana i Andrzeja Gołoty zostanie pokazany w czwartek 28 października o godz. 21:30 na TVP 1. 

MMA VIP 3. Już niebawem kolejna gala Najmana 

Pod koniec października odbędzie się kolejna gala, której głównym organizatorem jest Marcin Najman. Mowa tu o MMA-VIP 3. Były bokser jest jednocześnie założycielem tej "federacji", jak i jej zawodnikiem. Na gali MMA-VIP 3 Najman zmierzy się z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim. Widzowie zobaczą też walkę kobiety z mężczyzną - "Polskiego Kena" z Wiktorią Domżalską. 

RadioZET.pl/