Zamknij

Marcin Najman ogłosił pożegnalną walkę. Znamy datę i nazwisko rywala

14.12.2020 16:57
Marcin Najman vs Taxi Złotówa
fot. LUKASZ KOWALSKI / POLSKAPRESS/EastNews

Marcin Najman, wszechstronny zawodnik sportów walki: boksu, kickboxingu i MMA, ogłosił datę i nazwisko rywala, z którym zmierzy się w swojej kolejnej pożegnalnej walce. Wydarzenie będzie można obejrzeć w systemie PPV.

  • Marcin Najman potwierdził nazwisko rywala w jego pożegnalnej walce - będzie nim, zgodnie z zapowiedziami, Taxi Złotówa
  • Sportowiec ogłosił również datę wydarzenia - dzień przed Walentynkami 2021 roku, czyli 13 lutego
  • Galę będzie można obejrzeć w systemie PPV

Marcin Najman niedawno z hukiem zakończył swoją współpracę z Fame MMA. "El Testosteron" został wyrzucony z federacji po tym, jak złamał zasady w czasie walki z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Panowie mieli bić się na zasadach boksu, a częstochowianin rzucił się na rywala niczym zawodnik MMA - najpierw go obalił, a potem próbował kopać. W następstwie tych wydarzeń Najman został zdyskwalifikowany, a Fame MMA zapowiedziało podjęcie kroków prawnych w celu niewypłacania mu honorarium za ten pojedynek. 41-latek i tak na tej walce miał zakończyć swoją przygodę w tej federacji.

"Don Kasjo" miał być ostatnim rywalem w karierze MMA Marcina Najmana, podobnie jak wcześniej Robert "Hardcorowy Koksu" Burneika, Paweł "Trybson" Trybała czy Piotr Piechowiak. "El Testosteron" wciąż jednak jest aktywnym sportowcem i zamierza odejść ze sportu na swoich zasadach. Po starciu z Życińskim wpadł na pomysł, że... sam sobie zorganizuje pożegnalną galę, a pomogą mu w tym "partnerzy biznesowi". W poniedziałek poznaliśmy pierwsze szczegóły tego wydarzenia.

Marcin Najman vs Taxi Złotówa: kiedy walka?

Najmana zapowiadał, że najpoważniejszymi kandydatami do jego pożegnalnej walki są brat Szymona Kołeckiego, Sylwester Kołecki, lub Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień. Ostatecznie padło na tego drugiego. Walka Marcin Najman vs Taxi Złotówa odbędzie się 13 lutego 2021 roku

"No to już oficjalnie. Pożegnalna gala już 13 lutego. Przedstawiam Wam swojego ostatniego rywala. Cała karta walk już niebawem. Walka oczywiście w formule MMA" - poinformował "El Testosteron" w mediach społecznościowych.

Zarówno Najman, jak i Wrzesień mają za sobą walki w Fame MMA, a to, co jeszcze ich łączy, to zwycięstwa z Piotrem "Bonusem BGC" Witczakiem.

Pożegnalną galę Marcina Najmana będzie można obejrzeć w systemie PPV.

RadioZET.pl