Marcin Najman stoczy jeszcze trzy walki. El Testosteron przegina?

Maciej Walasek
31.07.2019 11:22
Marcin Najman
fot. Adam Jankowski/REPORTER/EastNews

Marcin Najman nie zwalnia tempa. Pięściarz ujawnił, że w przyszłym roku stoczy trzy walki. Jego rywalami będą: „Trybson”, zawodnik KSW i znany raper.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Ile z tych walk wygra Marcin Najman?

Liczba głosów:

Marcin Najman ostatni raz zaprezentował się publiczności podczas czerwcowej gali FFF. Tam „El Testosteron” zmierzył się z Pawłem „Trybsonem” Trybalskim. Pojedynek trwał całe… 41 sekund, a zawodnik z Częstochowy musiał uznać wyższość młodszego rywala. Mimo że potem 40-latek zapowiedział zakończenie kariery, w jednej chwili zmienił zdanie.

Marcin Najman: Z kim będzie walczyć?

Nie dość, że Najman nie zamierza kończyć przygody z profesjonalnym sportem, to dodatkowo planuje stoczyć nie jedną, a trzy walki. Na swoim profilu na Facebooku pięściarz podkreślił, że chce walczyć z Bonusem BGC, Trybsonem i Marcinem Wrzoskiem, byłym mistrzem KSW. O ile formuła pojedynku z Bonusem pozostaje niewiadomą, o tyle starcia z dwoma kolejnymi przeciwnikami mają odbyć się na zasadach bokserskich.

Bez tytułu
fot. Facebook screen

Najman - Trybson. El Testosteron nawet nie zdążył odklepać [WIDEO]

Bonus BGC w swojej karierze w MMA stoczył trzy pojedynki i wszystkie przegrał. Z kolei Trybson ma na koncie osiem batalii i pięć wygranych. Mimo to wydaje się, że uczestnikowi programu „Warsaw Shore” bliżej do walk w Fame MMA.

Z kolei Marcin Wrzosek to przeciwnik zupełnie innej wagi. Doświadczony zawodnik stoczył 19 walk, w których triumfował 14 razy. Poza tym może pochwalić się też pojedynkami na mniejszych galach UFC.

RadioZET.pl/mma.pl/MW