Zamknij

Marcin Najman skomentował profanację grobu rodziny Stuhrów. "Współczuję, ale..."

18.11.2021 09:26
Marcin Najman
fot. PAP; YouTube/Marcin Najman/screen

W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do zdewastowania rodzinnego grobu Macieja Stuhra. Zdjęcia sprofanowanego miejsca pochówku trafiły do sieci z rąk samego aktora. Głos w tej sprawie zabrał Marcin Najman, który z jednej strony współczuje Stuhrowi, ale z drugiej wbija mu szpilkę.

Rodzinny grób Stuhrów, który znajduje się na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie, został zdewastowany prawdopodobnie w nocy z poniedziałku 15 na wtorek 16 listopada. Ktoś fioletową farbą napisał na pomniku dwa hasła: "Morderca Polaków" oraz "M. Stuhr agent Putina".

Zdjęcia sprofanowanego miejsca pochówku bliskich opublikował na swoim profilu na Facebooku sam Maciej Stuhr. Głos w tej sprawie postanowił zabrać Marcin Najman, który znany jest z tego, że zawsze stara się wypowiedzieć na temat podobnych afer.

Marcin Najman skomentował profanację grobu rodziny Stuhrów. "Współczuję, ale..."

Co ciekawe, były pięściarz z jednej strony potępił akt wandalizmu, z drugiej jednak nie odmówił sobie wbicia szpilki popularnemu aktorowi.

"Współczuję rodzinie Stuhrów. Nie ma miejsca w Polsce na tego typu akty wandalizmu. Ale czy to nie Maciej Stuhr naigrywał się z katastrofy smoleńskiej? Czy to aby nie było również mową nienawiści?" - napisał w swoim poście na Instagramie popularny "El Testosteron".

Wpis Najmana wywołał oczywiście straszną burzę w komentarzach. Większość odpowiedzi nie nadaje się jednak nawet do cytowania. Internauci atakują zarówno Stuhra, jak i Najmana.

RadioZET.pl/Instagram/Marcin Najman