Zamknij

Marcin Najman przejmie wielką gwiazdę KSW? Pyta o radę kibiców

05.11.2021 10:29
Marcin Najman
fot. YouTube

Marcin Najman zabrał głos w sprawie odejścia Szymona Kołeckiego z KSW. Organizator gal MMA-VIP nie wykluczył, że złoży mistrzowi olimpijskiemu propozycję walki. Poprosił nawet kibiców o radę w sprawie potencjalnego rywala dla zawodnika z Oławy.

Szymon Kołecki kilka dni temu niespodziewanie ogłosił, że rozwiązał kontrakt z federacją KSW. Jego odejście odbiło się głośnym echem w świecie sportów walki, gdyż uważany był za jedną z największych gwiazd największej polskiej organizacji MMA. Sam zawodnik nie wykluczył, że w przyszłości będzie walczyć dla innych federacji. Jak się okazuje, jedną z zainteresowanych jest MMA-VIP.

- Rozmawiałem z ludźmi z najbliższego otoczenia Szymona. Organizacja MMA-VIP oczywiście bierze pod uwagę, by złożyć mu propozycję walki. Nie samymi freakami MMA-VIP żyje. Walka "Wampira" i "Korniko" była bardzo dobrą, sportową rywalizacją - powiedział Marcin Najman w nagraniu wideo opublikowanym w sieci.

Przy okazji zwrócił się z prośbą do kibiców. - Jeżeli Szymon Kołecki miałby wystąpić w MMA-VIP, to z kim chcielibyście go zobaczyć? - zapytał. - Byle nie ze mną - dodał.

Marcin Najman o Szymonie Kołeckim - WIDEO

Oczywiście w kwestii Szymona Kołeckiego nic nie jest jeszcze przesądzone. 40-latek z pewnością otrzyma propozycje walk z wielu polskich federacji. Pytaniem pozostaje, która da mu najlepszą ofertę.