Zamknij

Marcin Najman kibicuje Kaczyńskiemu: Trzymam kciuki, Prezesie

14.09.2020 18:25
Marcin Najman kibicuje Kaczyńskiemu
fot. Karol Makurat/REPORTER

Marcin Najman opublikował post na Twitterze, w którym zwrócił się do prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. „El Testosteron” wyraził poparcie dla polityka, wierząc, że Sejm przegłosuje ustawę zakazującą hodowli zwierząt futerkowych i uboju rytualnego.

Marcin Najman mocno kibicuje Jarosławowi Kaczyńskiemu w sprawie ustawy zakazującej hodowli zwierząt futerkowych i ograniczenie uboju rytualnego. Projekt ustawy został już złożony przez posłów PiS w Sejmie i pozostaje tylko czekać aż zostanie on przegłosowany.

- Mam nadzieję, że tym razem Jarosław Kaczyński doprowadzi ustawę o zakazie hodowli zwierząt na futra o uboju rytualnym do końca i da radę oprzeć się temu olbrzymiemu lobby chcącemu w dalszym ciągu mordować zwierzęta, bo się paniusi furta zachciało – napisał na Twitterze Najman.

Zawodnik napisał wprost, że trzyma kciuki za Kaczyńskiego, czym zraził do siebie wielu internautów, którzy nie omieszkali skomentować wpis sportowca.

Marcin Najman poparł Jarosława Kaczyńskiego

„W fame mma sie konczysz l.... to czas zaczac liz... du... prezesowi co?”, „Ooooo proszę ... jaki mędrzec . A przeczytałes chociaż projekt tej ustawy ? Wiesz o co w tym chodzi ?”,  „Marcinku, a jakie Ty buciki albo paseczek nosisz ?” – czytamy w komentarzach.

W projekcie ustawy zawarto szereg zmian w kwestii ochrony zwierząt. Poza zakazem hodowli, mogą one objąć również m.in. schroniska.

RadioZET.pl/