Zamknij

Marcin Najman pokazuje, jak znokautowałby Jacka Murańskiego [WIDEO]

23.11.2021 10:38
Marcin Najman
fot. YouTube

Marcin Najman nie zgadza się z opinią wielu kibiców i dziennikarzy, którzy twierdzą, że Jacek Murański jest niezwykle odporny na ciosy. W najnowszym wideo na swoim kanale na YouTube pokazał, jak znokautowałby "Murana", gdyby doszło do ich bezpośredniego starcia w klatce.

Marcin Najman i Jacek Murański od wielu tygodni toczą ze sobą konflikt w mediach. Wiele spekuluje się na temat ich potencjalnej walki. Datę tego starcia ogłosiła nawet federacja Elite Fighters, ale wciąż nie mamy pewności, czy obaj panowie 29 stycznia 2022 roku faktycznie spotkają się w oktagonie.

O ile Najman w świecie sportów walki jest już od lat i udowodnił kibicom, na co go stać, tak Murański zadebiutował dopiero w minioną sobotę na gali Fame MMA 12. "Muran" kompletnie rozczarował i mimo hucznych zapowiedzi w słabym stylu przegrał z Arkadiuszem Tańculą. Jak walkę skomentował "El Testosteron"?

Marcin Najman o Jacku Murańskim

- Wielu z was w komentarzach, ale również dziennikarzy, próbuje mnie przekonać, że Murański jest bardzo odporny na ciosy. Moja opinia jest taka, że po walce z Tańculą to bydle wyglądało jak ofiara ciężkiego rozboju, którego napadło co najmniej kilku zbirów. Mówicie, że ustał? Nie do końca. Gdyby nie ugryzł, to by nie ustał - powiedział w wideo, opublikowanym w sieci.

- Jeżeli napotka mnie w oktagonie, ta walka nie potrwa 60 sekund. Znokautuje go każdym ciosem, którym go trafię - dodał, po czym zaprezentował serię uderzeń.

RadioZET.pl