Zamknij

Marcin Najman ostro o PiS-ie: "O co tu k***a chodzi? Obudźcie się!"

12.10.2021 17:48
Marcin Najman ostro o PiS-ie: "O co tu k***a chodzi? Obudźcie się!"
fot. Screen

Marcin Najman nie przebierał w słowach, gdy zaczął mówić o działaniach partii rządzącej. Popularny "El Testosteron" wypowiedział się na temat rosnących cen paliw. - O co tu k***a mać chodzi z tą ceną paliwa? Obudźcie się, bo stracicie władzę - apelował 42-latek do polityków PiS-u.

  1. Marcin Najman ostro o PiS-ie: "O co tu k***a chodzi? Obudźcie się!"
  2. Marcin Najman zaapelował do rządzących: "To wasz ostatni moment"

Marcin Najman to jedna z najpopularniejszych osób w Polsce. W rankingu sportowców, według serwisu Google, popularnego "El Testosterona" wyprzedzają jedynie cztery osoby.

Dzięki dużym zasięgom Najman regularnie kontaktuje się z ogromną rzeszą fanów, wypowiadając się przy tym na przeróżne tematy. Od dłuższego czasu 42-latek jak bardzo aktywny na Twitterze, gdzie komentuje nie tylko wydarzenia sportowe, ale również tematy polityczne.

Marcin Najman ostro o PiS-ie: "O co tu k***a chodzi? Obudźcie się!"

Celebryta ma w swoim CV występy również jako ekspert w Telewizji Publicznej. Wypowiadał się on w niej m.in. na temat sprawy wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji, a także w sprawach ekonomicznych i społecznych.

Z powyższych względów dziwić może zatem, że w swoim ostatnim nagraniu Najman nie przebiera w słowach, gdy mówi o działaniach partii rządzącej. "El Testosteron" w ostry sposób skomentował rosnącą cenę paliwa.

- Moi drodzy, jak wiecie, staram się zawsze mówić to, co myślę i nie kalkulować. Dlatego mam jedno pytanie do rządzących: o co tu k***a mać chodzi? O co tu k***a mać chodzi z tą ceną paliwa? No przecież to jest nie do pomyślenia, żeby paliwo było po sześć złotych. Posłuchajcie, to nie może tak być, że rok temu w tym samym czasie paliwo było prawie dwa złote tańsze. Ja domyślam się, że jest wiele obiektywnych przyczyn, dlaczego tak jest, ale jak to możliwe, że cena aż tak poszła do góry? To absurd - powiedział były bokser i zawodnik MMA, po czym zaapelował do polityków PiS:

Marcin Najman zaapelował do rządzących: "To wasz ostatni moment"

Apeluję do rządzących: obudźcie się, bo skończy się tak, że przez tak wywindowane ceny paliwa stracicie władzę i władzę przejmie opozycja, która kompletnie nie jest przygotowana do rządzenia. To jest ostatni moment, żebyście się zreflektowali - zaznaczył.

RadioZET.pl