Zamknij

Marcin Najman oblał test na prawo jazdy: "Człowieku, czy Ty jesteś pier********?"

03.03.2021 17:00
Marcin Najman oblał test na prawo jazdy
fot. YouTube Marcin Najman Official

Marcin Najman oblał egzamin teoretyczny na prawo jazdy. "El Testosteron" miał później sporo pretensji do człowieka, który układał te pytania: "Czy Ty jesteś pier********?" - pytał retorycznie na nagraniu opublikowanym na YouTubie.

Marcin Najman kilka tygodni temu stracił prawo jazdy ze względu na przekroczenie limitu punktów. W środę podszedł więc do egzaminu teoretycznego i mimo przeszło 20-letniego stażu w prowadzeniu auta, oblał go. Na YouTubie wyjaśnił dlaczego. Jego zdaniem, winę za to ponosi... człowiek, który układał pytania.

- Mam takie pytania [do niego]: człowieku, czy Ty jesteś pier********? Czy Ty kiedykolwiek jeździłeś samochodem? Wiesz w ogóle, na jaki temat Ty pytania zadajesz? - zastanawiał się "El Testosteron".

Najman oblał egzamin teoretyczny na prawo jazdy

W dalszej części filmiku zdradził, na które pytania udzielił błędnej odpowiedzi. Przynajmniej zdaniem autora testu, bo Najman utrzymuje, że nie ma takiej możliwości, by w tych przypadkach się pomylił.

- Pytanie brzmiało: jak przewozimy fotelik z niemowlęciem na przednim siedzeniu, gdy jest poduszka powietrzna? Pierwsza odpowiedź brzmiała tyłem do kierunku jazdy, druga przodem do kierunku jazdy i trzecia... jakaś nielogiczna, nie pamiętam. Oczywiście odpowiedziałem, że tyłem do kierunku jazdy, żeby poduszka, w razie jak wybuchnie, nie skrzywdziła dziecka. Wiecie, że to jest błąd według tego mądrali, który te pytania układał? On stwierdził, że niemowlę powinno się przewozić przodem do kierunku jazdy - tłumaczył "El Testosteron".

- Drugie pytanie, z odpowiedzią na które się kompletnie nie zgadzam, brzmiało: co ma wpływ na długość hamowania? Do wyboru miałem refleks, masa pojazdu i masa pasażerów. Oczywiście ostatnią od razu odrzuciłem, a wg mnie obie pozostałe są poprawne. Zaznaczyłem całkowitą masę pojazdu. Oczywiście, że refleks ma znaczenie, natomiast dużo większe znaczenie ma masa całkowita pojazdu. Tymczasem według tego idioty, który układał pytania, tylko refleks ma tutaj znaczenie. Czyli jak jadę dwa razy cięższym samochodem, to taka sama będzie droga hamowania - mówił.

Teraz przed byłym zawodnikiem MMA powtórka tego egzaminu. Podejdzie do niej w czwartek.

Marcin Najman zakończył już sportową karierę. Na gali MMA-VIP, która odbyła się 13 lutego, przegrał w swojej pożegnalnej walce z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem.

RadioZET.pl/YouTube