Zamknij

Marcin Najman nie wyklucza kolejnych gal MMA-VIP. Ma pomysł na historyczną walkę

04.02.2021 16:54
Marcin Najman nie wyklucza kolejnych gal MMA-VIP
fot. Mateusz Jagielski/East News

Marcin Najman wraz ze swoimi partnerami biznesowymi 13 lutego zorganizuje pierwszą edycję gali MMA-VIP, podczas której stoczy swoją pożegnalną walkę z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem. Niewykluczone, że nie będzie to jedyne tego typu wydarzenie. "El Testosteron" ma już nawet pomysł na historyczne zestawienie... dziennikarzy sportowych.

  • Organizowana przez Marcina Najmana gala MMA-VIP odbędzie się 13 lutego
  • Walką wieczoru będzie starcie "El Testosterona" z "Taxi Złotówą"
  • Najman nie wykluczył, że będzie kontynuował to wydarzenie i już planuje historyczne zestawienie: pojedynek dziennikarzy sportowych

Marcin Najman w listopadzie 2020 w dość burzliwych okolicznościach zakończył swoją współpracę z Fame MMA. "El Testosteron" w pojedynku z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim złamał ustalone zasady i został zdyskwalifikowany, a następnie ukarany przez organizację. To miała być jego ostatnia walka w karierze, ale ze względu na zaistniałą sytuację sportowiec kolejny raz zmienił zdanie.

W następnych tygodniach Najman odrzucił dwie propozycje i postanowił stworzyć zupełnie nowe wydarzenie - MMA-VIP. Gala odbędzie się 13 lutego, a jej głównym punktem będzie pożegnalna walka "El Testosterona" z "Taxi Złotówą". W klatce pojawią się ponadto m.in. byli żużlowcy Edward Mazur i Dominik Tyman. Z udziału w tym wydarzeniu z powodu kontuzji zrezygnować musiała Ewa Piątkowska.

MMA-VIP. Najman zorganizuje kolejne gale?

Pięściarka miała zadebiutować w formule MMA i być może jeszcze kiedyś do tego dojdzie. Marcin Najman nie wykluczył bowiem organizacji kolejnych gal pod szyldem MMA-VIP.

"Dziś nie wiem, czy MMA-VIP to wyłącznie pożegnalna gala Najmana, czy może początek cyklu gal pod tym szyldem" - napisał na Instagramie.

MMA-VIP. Walka dziennikarzy sportowych na gali Najmana?

W dalszej części wpisu poinformował, że może wówczas dojść do historycznej walki... dziennikarzy sportowych. "Jeżeli jednak będzie kontynuacja, to czeka nas nie tylko kolejna walka żużlowców, ale i pierwszy w historii pojedynek dziennikarzy sportowych! Boguś Solecki i Bartek Czekański, czy jesteście na pozycjach? P.S. Zobaczymy, czy też tak łatwo będzie walczyć, jak pisać felietony i komentować" - zdradził.

Na jego wpis zareagował już dziennikarz TVP Sport Bogusław Solecki. "Najpierw przyjrzę się MMA-VIP z bezpiecznej pozycji komentatora i prezentera. Czy chcecie, jak sugeruje organizator Marcin Najman, zobaczyć mnie podczas kolejnej gali w innej roli?" - czytamy w komentarzu.

Gala MMA-VIP odbędzie się 13 lutego, a transmisja będzie dostępna jedynie w systemie PPV. Wcześniej, 5 lutego, kibice będą mogli obejrzeć roast Marcina Najmana.

RadioZET.pl/Instagram