Zamknij

Marcin Najman pisze książkę. Premiera w przyszłym roku

26.11.2020 20:19
Marcin Najman pisze książkę
fot. Marcin Najman/Twitter/screen

Marcin Najman pisze książkę, której premiera zapowiadana jest na 2021 rok. Niewykluczone, że znajdzie się w niej wzmianka o ostatniej walce "El Testosterona" z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim na Fame MMA 8. - Przybyło mi tyle materiału, że ho, ho - mówi na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych.

Marcin "El Testosteron" Najman vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński było rozgrzewką przed walką wieczoru gali Fame MMA 8 pomiędzy Kacprem Blonsky'm a Marcinem Dubielem. Obaj zawodnicy na długo przed walką zadbali jednak o emocje i wzajemnie podnieśli sobie ciśnienie. Były uczestnik reality show "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" oskarżył byłego mistrza Europy w kickboxingu o romans z Esmeraldą Godlewską, za co oboje zapowiedzieli pozwy przeciwko "Don Kasjo".

Walka Najman vs Don Kasjo zakończyła się skandalem. Panowie mieli rywalizować w formule boksu, tymczasem "El Testosteron" nie wytrzymał i rzucił się na swojego rywala niczym zawodnik MMA - najpierw go obalił, a następnie zaczął kopać. Za niesportowe zachowanie został zdyskwalifikowany i - jak przekazano w późniejszym oświadczeniu Fame MMA - wyrzucony z organizacji.

Marcin Najman pisze książkę

Marcin Najman nie zgadza się z karą i zamierza walczyć przynajmniej o swoje honorarium, które także zostało mu odebrane. W późniejszych nagraniach wyznał, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie była to jego pożegnalna walka. Zamierza stoczyć jeszcze (przynajmniej) jedną, dla innej organizacji. Jakiej? Tego jeszcze nie zdradził.

Przed "El Testosteronem" jeszcze jedno wyzwanie, o którym poinformował, a w zasadzie przypomniał, bo mówił już o tym przed rokiem, w mediach społecznościowych. Wkrótce ma ukazać się jego autobiografia.

- Oprócz tego, że prowadzę teraz rozmowy z dwoma organizacjami i mam nadzieję, że dosyć szybko się one zakończą i jedna z nich zrobi mi ładne pożegnanie, nie takie, jak miało to miejsce ostatnio [na Fame MMA 8 - red.], to muszę się w grudniu skupić przede wszystkim na pisaniu moich wspomnień. Zapowiedziałem książkę "Niegrzeczny żywot Najmana", która ukaże się w przyszłym roku. Jestem tak poumawiany z wydawcami, że do końca roku muszę napisać całość, a materiału po ostatnim weekendzie przybyło mi tyle, że ho, ho. Wybaczcie, że będzie mnie trochę mniej, ale mam co robić - powiedział Najman.

ZOBACZ TAKŻE:

RadioZET.pl